Dienos horoskopas

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5
Avinas
Tikriausiai nerimą kels suplonėjusi piniginė. Pats laikas pasimokyti taupaus namų ūkio. Galite tikėtis įdomių peripetijų jausmų srityje. Stenkitės daryti tik tai, kas širdžiai malonu ir nekenkia kitiems.

Tauras
Ši diena jums gali būti kažkuo ypatinga.Galbūt netikėtai atvyks giminaitis ar draugas. Arba jums teks išvažiuoti ir nedelsiant kažkuo pasirūpinti, sudaryti nekilnojamojo turto sandorį ar pan.

Dvyniai
Šiandien į jūsų duris gali pasibelsti senas gerbėjas, simpatija arba atgis prisiminimai. Tiktų leisti laisvalaikį su vaikais, intensyviau vystyti kūrybinę veiklą, užmegzti meilės romaną arba atnaujinti draugystę.

Vėžys
Galite atkakliai ginti savo nuomonę, interesus. Jeigu domitės politika, ekonomika,verslo žiniomis, išgirstos naujienos sukels susirūpinimo. Vienas susitikimas gali būti naudingas dėl originalaus, neįprasto pašnekovo požiūrio.

Liūtas
Jausite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalytis tuo, ką turite, padėti, aukotis. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ir atsakomybė.

Mergelė
Palankus metas keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, avalynės. Galite pasirodyti išradingi, panaudodami senus daiktus, juos atnaujindami ir išgaudami kažką originalaus.

Svarstyklės
Jeigu turite svarbių sumanymų, ilgalaikių planų, mėginkite juos įgyvendinti. Svarbu orientuotis į perspektyvą, ieškoti tikrojo pašaukimo. Galbūt numatysite savo netolimą ateitį, suvoksite kažką esminio.

Skorpionas
Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys ar bent jau stengsitės tokie atrodyti. Tiktų sudalyvauti viešame renginyje. Jeigu liksite namuose, jums norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite linkę iš širdies paplušėti.

Šaulys
Palankus metas susitikimų, renginių organizavimui, naujų ryšių mezgimui. Tikriausiai pasijusite populiarūs, reikalingi. Galite sudominti neeilinę asmenybę. Vieni jūsų klaus patarimų, kiti juos dosniai siūlys.

Ožiaragis
Palankus metas artistams, dailininkams, muzikantams, fotografams parodyti savo sugebėjimus. Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta gali pašnibždėti kažką vertinga. Labai domins apkalbos, fantazijos, užkulisiniai įvykiai.

Vandenis
Labai suaktyvės jūsų kūrybinės galios, romantikos troškulys. Gyvenimo patirties nestokojantis asmuo gali duoti jums vertingą patarimą. Išties pravartu klausytis, ką mąsto ir kalba kiti - tai išeis į naudą.

Žuvys
Jums rūpės harmonija ir tvarka namuose. Galite įsigyti kažką savo buičiai, aplinkai patobulinti. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Galite tikėtis dviprasmiškų pasiūlymų.