Dienos horoskopas

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5
Avinas
Puikus metas pasireikšti jūsų kūrybingumui, labiau susibičiuliauti su patinkančiais žmonėmis, pelnyti jų simpatijas. Su malonumu organizuosite kolektyvinius renginius. Vis dėlto galite patirti tam tikrus psichologinius išbandymus.

Tauras
Paaiškės, kad nelengva įgyvendinti senas svajones. Galbūt neįvykdytas įsipareigojimas mažins pasitikėjimą savimi bei pasitenkinimo jausmą. Darbuose ir kontaktuose būkite atidūs ir kantrūs.

Dvyniai
Darbai seksis neblogai, ypač jei neketinate piktnaudžiauti savo padėtimi ar sukčiauti. Tačiau išlieka tikimybė, kad galite su kažkuo susipykti dėl pinigų ar kt. Turėtumėte būti įžvalgūs, antraip galite kai ko netekti.

Vėžys
Partnerio ar draugo poelgis jus gali gerokai nuvilti. Pavojinga provokuoti priešingą lytį, jei iš tikrųjų neketinate pateisinti jumis susidomėjusio asmens lūkesčių.

Liūtas
Kai kam tai gali būti atradimų ir išradimų diena. Tačiau meilės, geranoriškumo bus kur kas mažiau nei norėtųsi. Geriau seksis, turintiems daugiau kantrybės, patirties ir žinių.

Mergelė
Kartu su pažįstamais žmonėmis jausitės nesmagiai be aiškios priežasties. Atrodys, kad nebeįmanoma suderinti dalykinių ir asmeninių interesų. Norėsis kažką pakeisti, atnaujinti, bet tuo pačiu stengsitės apsisaugoti nuo kitų įtakos.

Svarstyklės
Šiandien nevengsite manipuliuoti, gudrauti, jei tai bus jums naudinga. Ieškosite pramogų, elgsitės lengvabūdiškai. Reikėtų labiau paisyti aplink jus esančių žmonių įspėjimų bei patarimų.

Skorpionas
Norėsis rimtų permainų ar bent jau švaros ir tvarkos. Tai padės įveikti diskomforto jausmą. Sustiprėjusi nuojauta bei įžvalga leis giliau pažvelgti į kitų sielas bei suvokti kai kurias paslaptis. Saugokite savo bei kitų sveikatą.

Šaulys
Nervins konkurentų, oponentų išpuoliai. Santykius su antrąja puse taip pat gali ištikti laikina krizė.

Ožiaragis
Kažkoks dvasinis pakrikimas jausis jumyse bei aplinkinių tarpe. Būtų puiku, jeigu labiau pasitikėtumėte vieni kitais. Atsitiktiniai meilės nuotykiai, mėginimai lengvai pasipelnyti gali įtraukti į pavojingą liūną.

Vandenis
Regis, teks tvarkyti su mokslu, kultūra susijusius reikalus, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Ryžtingas nusiteikimas leis lengviau įveikti kliūtis, o energija - šauniai padirbėti. Vis dėlto venkite per didelių krūvių ir išlaidų.

Žuvys
Kai kuriems iš jūsų ši diena atneš didesnį populiarumą, o kai kas sulauks antausio tiesiogine arba netiesiogine prasme. Galimi kivirčai su kitaip mąstančiais. Bus sunku išlikti objektyviems, taktiškiems.