Dienos horoskopas
Avinas
Pagaliau baigsis visi kivirčai. Pasiūlymai, gauti iš užsieniečių, įtakingų asmenų, tolimų giminaičių, bus naudingi. Galite sulaukti gerų naujienų iš seniai matytų draugų ar asmens, gyvenančio užsienyje.

Tauras
Tinkamas laikas svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti, bendradarbiavimui užmegzti ir plėtoti arba seniai pribrendusiam pokalbiui su vadovu: priminkite jam, kas jums priklauso. Namie nebūkite pernelyg griežti, pasistenkite likti nuoširdūs ir dosnūs.

Dvyniai
Jūs sėkmingai valdote situaciją: dabar nemažai priklauso nuo jūsų valios ir apsisprendimo. Palanku plėsti savo veiklą, užmegzti naujus dalykinius ryšius. Gera diena priimti savo namuose garbingus svečius.

Vėžys
Jūsų ir jūsų draugų nuojauta teisinga, toliaregiška, ir tai padės užbėgti įvykiams už akių. Tačiau ši diena nepalanki rizikuoti darbe, gatvėje ir mėginti laimę žaidžiant azartinius žaidimus.

Liūtas
Puiki diena, pavyks atgauti prarastas pozicijas. Galima žengti lemtingą žingsnį: palankus metas apsispręsti dėl šeimos ateities ir gyvenamosios vietos (tiesa, rytdiena tam dar palankesnė).

Mergelė
Atsinaujins senos problemos, tiesa, atsiras naujų galimybių jas išspręsti. Vis dėlto netiks tvarkyti finansinių, nekilnojamojo turto reikalų. Būkite pasiruošę rimtai apsispręsti dėl asmeninių santykių.

Svarstyklės
Reikėtų dažniau tartis su draugais, atsižvelgti į giminaičių nuomonę. Tai gerų naujienų, naudingų susitikimų metas, kai verta susitikti su reikalingais žmonėmis, tiesa, netinkamas laikas pasirašyti svarbų įsipareigojimą.

Skorpionas
Atsisakykite dalykų, trukdančių jums ramiai jaustis darbo vietoje, savo namuose ir džiaugtis atliktais darbais, pasiektais laimėjimais, poilsiu. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme, namo apstatymu ir pan.

Šaulys
Jūsų ambicijos pagaliau bus patenkintos. Negaiškite laiko nereikšmingiems dalykams, imkitės svarbiausių reikalų tvarkymo. Galimas romantiškas nuotykis, jei susitiksite žmogų iš praeities.

Ožiaragis
Niekur nepajudėsite, jei jus laiko seni darbai, netesėti pažadai. Šiandien kaip tik ir teks užsiimti panašių skolų grąžinimu. Būsite darbingi, tad pavyks nemažai nuveikti, tik būkite tikslūs, konkretūs, reiklūs. Palanku spręsti darbo problemas. Gauti pasiūlymai bus naudingi, tiesa, ne iš karto.

Vandenis
Šiuo metu gali užsimegzti tvirta dalykinė sąjunga. Paramos sulauksite iš senų draugų, ypač jei jiems jau buvote anksčiau padėję, – geri darbai sugrįžta. Plėskite savo veiklą, nebijokite rizikuoti, jei jus remia partneriai.

Žuvys
Net nemalonumai būna naudingi: kad ir kas nutiktų, neskubėkite nusiminti. Mėginkite pakeisti nepalankius įvykius sau naudinga linkme. Itin svarbius ar rizikingus susitikimus geriau atidėti penktadieniui.