Dienos horoskopas
Avinas
Nepalankus metas, tačiau, kad ir kas nutiktų, nepanikuokite ir nepriimkite lemtingų sprendimų. Jus gali būti mėginama versti pasielgti vienaip ar kitaip – nepasiduokite jokiam šantažui. Kantrybės, jūsų problemos išsispręs kiek vėliau.

Tauras
Galite būti priversti priimti atsakingą ir net pavojingą sprendimą, nors geriau to nedaryti iki pietų. Elkitės taip, kaip pasirodys pirmą akimirką. Tik neskubėkite leisti pinigų ir pykti ant artimųjų.

Dvyniai
Reikalai gali pakrypti nenumatyta linkme, pasistenkite išvengti susipriešinimo, nepasiduoti nusivylimui. Pinigais nerizikuokite: tikėtini nemenki nuostoliai. Itin pavojinga aiškintis santykius su antrąja puse.

Vėžys
Kritiškai vertinkite gautus pasiūlymus ir išgirstas naujienas. Labiau pasisaugokite vagių, nepasitikėkite atsitiktiniais asmenimis. Galimi nemalonumai, nuostoliai ir per giminaičius, taip pat kaimynus.

Liūtas
Kritinis laikas: galite pasijusti atsidūrę aklavietėje. Jei imsitės griežtų atsakomųjų veiksmų, taip ir bus. Saugokite savo sveikatą, darbo vietą, gerus santykius darbe bei namie ir labiau pasirūpinkite tėvais.

Mergelė
Elkitės ryžtingai, jei teks ginti savo, mylimo žmogaus ar vaikų interesus. Tačiau tvarkydami piniginius ir turto reikalus būkite saikingi, atsargūs.

Svarstyklės
Sunkoka diena: gali pablogėti ne tik nuotaika, bet ir savijauta, kilti nenumatytų rūpesčių. Niekur neskubėkite, viską tikrinkite ir nieko iš kitų nereikalaukite.

Skorpionas
Pavojingas metas. Būtina atida, savitvarda. Pasistenkite labiau derintis prie sutuoktinio, partnerių, nekelti savo sąlygų. Kita vertus, stenkitės, ką galite, atlikti patys, neapkraukite kitų ir labai jais nepasikliaukite. Gresia konfliktai tarp porų.

Šaulys
Būtina susitelkti, nesiimti nieko svarbaus, atsakingo. Būkite korektiški bendraudami, apdairūs tvarkydami piniginius reikalus, atsargūs vairuodami ir vertindami šeimos narių elgesį – priešingu atveju neišvengsite nuostolių.

Ožiaragis
Nepalankus laikas, tad nepervertinkite savo įtakos, autoriteto ir ryšių su įtakingais asmenimis. Labai nesiremkite ir į kitus: galite nesulaukti žadėtos pagalbos. Nepalankus metas kelionėms, viešnagėms.

Vandenis
Venkite būti kategoriški ir ūmūs, kitaip gali imti nebepatikti viskas – darbas, namai, net mylimas asmuo. Kad netektų gailėtis, nesivelkite į konfliktus.

Žuvys
Ne viskas klostysis taip, kaip suplanuosite, geriausia šiandien apskritai nieko neplanuoti. Galimos nemalonios staigmenos darbe. Būkite itin korektiški su mylimu žmogumi.