Dienos horoskopas
Avinas
Jūsų gera valia, seni nuopelnai bus įvertinti aplinkinių ir duos gerų vaisių. Jumis domėsis įdomūs, svarbūs asmenys, tačiau prieš užmegzdami naują pažintį turite paklausti savęs, ar verta tai daryti.

Tauras
Būkite atidūs, kritiškai vertinkite išgirstus dalykus, labiau gilinkitės į reikalo esmę, aiškinkitės tai, kas menkai žinoma, analizuokite slaptas aplinkybes. Nepriekaištaukite tiems, kuriuos mylite, ir savo vaikams: jau rytoj jūsų nuomonė pasikeis.

Dvyniai
Dėl išgirstų naujienų ar netikėtai suprastų dalykų neskubėkite ko nors keisti. Naudinga viską atidėti net kitai savaitei. O šiandien tiktų nebent stebėti, laukti, kai ką koreguoti. Svarbiausia nieko nekaltinti ir ieškoti kompromisų.

Vėžys
Niekur neskubėkite, dėl nieko neišgyvenkite: šiuo metu reikia kiek atsiriboti nuo visko. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, buičiai. Tesėkite pažadus artimiesiems, namie atlikite suplanuotus darbus, nepamirškite užbaigti to, ką seniai vilkinate.

Liūtas
Avantiūros ir kitokie rizikingi veiksmai turi būti apgalvoti. Netikęs metas su kuo nors aiškintis santykius. Būkite atlaidesni mylimajam, tai sustiprins abipusį supratimą. Neatidėkite rytdienai nieko svarbaus.

Mergelė
Susitikimai su senais draugais bus naudingi, padės išvysti ir suprasti tai, ko nematėte ar nenujautėte. Kol kas nesitikėkite gerų pokyčių darbe. Būkite atsargesni tvarkydami piniginius reikalus.

Svarstyklės
Netinkamas laikas susitikimams su įtakingais asmenimis ar žmonėmis iš toli. Bendraudami, tvarkydami reikalus siekite aiškumo: galima netyčia apsigauti tariantis, įsipareigojant. Vakare palanku aplankyti giminaičius ar senus draugus, nustebinkite juos savo dėmesiu.

Skorpionas
Aplinkybes būsite linkę dramatizuoti. Susitikite su senais gerais draugais, išsikalbėkite, tai padės nusiraminti. Nepatartina investuoti pinigų, jei norite greitos naudos.

Šaulys
Gali pasikartoti sena problema, tiesa, artimiausiu metu jums pavyks ją išspręsti. Nauja pažintis vakare gali pavirsti draugyste, netgi romantišku jausmu, kuris pakeis jūsų ateitį.

Ožiaragis
Būkite atidūs niekniekiams, smulkmenoms: mažas žingsnis, nedidelis veiksmas bus lemtingi. Tikrinkite informaciją, nebūkite išsiblaškę darbe, nes padarysite neleistinų klaidų.

Vandenis
Darbe neapgalvotu žodžiu, nepasitikėjimu nesugadinkite gerų santykių su vadovu. Jei galite, svarbių finansinių ar turto klausimų sprendimą atidėkite. Kad ir kas nutiktų, sulauksite draugiškos pagalbos.

Žuvys
Galite nervintis dėl svarbaus reikalo. Ypač kankins nežinia. Nevertėtų jaudintis, nes antrą savaitės pusę viskas susiklostys jums naudinga linkme.