Dienos horoskopas

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5
Avinas
Greitai ir paprastai geri dalykai negaunami, viską reikia užsitarnauti. Šiandien derėtų susitaikyti su sąžine, grąžinti skolas (ne tik materialias), ir net tik draugams, bet ir savo šeimai, mylimam žmogui. Gera proga imtis darbo, nuo kurio bėgote, kurį vis atidėliojote.

Tauras
Puikus laikas. Galite sulaukti nuoširdžios pagalbos ar gero patarimo. Būkite atidūs žvilgsniui iš šalies, draugo, kolegos, partnerio, antrosios pusės nuomonei, patarimams. Vieni nepriimkite svarbių sprendimų.

Dvyniai
Puikus laikas, neverta jaudintis dėl galimų mažų nesklandumų. Tad nebijokite, nevenkite problemų: ši diena itin palanki pažinti jūsų nesėkmių priežastis, kad galėtumėte jas sėkmingai įveikti ir užkirsti kelią naujiems negerumams.

Vėžys
Tinkama diena kelionei į kitą miestą, susitikti su žmonėmis iš toli. Ši diena daug kuo palanki, bet kad reikalai pakryptų jums naudinga linkme, vien jūsų pastangų nepakaks – be draugų, sąjungininkų pagalbos mažai ką pešite. Romantiškiems nuotykiams ar taikytis su savo pora bus sėkmingas metas.

Liūtas
Aiškinkitės, kas svarbiausia jūsų veiklai, karjeros sėkmei ir kas tam trukdo. Pats laikas atsisakyti dalykų, dėl kurių nukenčia jūsų reikalai ar reputacija. Gera diena užmegzti ar atnaujinti vertingus dalykinius ryšius.

Mergelė
Puikus metas, galima netikėta laimė, džiugus susitikimas, gera naujiena. Tik niekur neskubėkite ir kitų neskubinkite, būkite atidesni smulkmenoms bendraudami ir dirbdami : norėdami greičiau išvysti norimą rezultatą galite suklysti.

Svarstyklės
Gali atsiskleisti jūsų klaidos, nesėkmės veikloje, nieko baisaus, dabar tai nesunkiai atitaisysite. Kad ir kaip klostytųsi aplinkybės, jauskite savo vertę, tikėkite savo pranašumu, tai apsaugos nuo tuščio nerimo, nereikalingo blaškymosi.

Skorpionas
Aktyvus, netikėtų (ir gerų) permainų laikas, nė nepastebėsite, kiek daug pavyks nuveikti. Tačiau nepamirškite ir apie poilsį bei sveikatos stiprinimą. Geras laikas susitikti su draugais.

Šaulys
Vėl esate kupini gerų nuojautų, ir tai nebus tuščia: bus net geriau, nei manote. Šiandien verta dar kartą pamąstyti, ką esate skolingi savo šeimai. Reikėtų pagalvoti, ką turite atlikti ar nupirkti artimiesiems, ko stinga namų ūkyje.

Ožiaragis
Būsite sumanūs, išradingi, tad greitai ir be ypatingų pastangų išspręsite net sudėtingas problemas, atliksite ir neįdomius, nuobodžius darbus. Daugiau bendraukite su kolegomis, vienminčiais. Šios dienos susitikimas ar gauta naujiena daug ką paaiškins: suvoksite, dėl ko anksčiau abejojote, nebuvote tikri.

Vandenis
Dabar svarbu kantrybė ir mokėjimas atleisti, tad neskubinkite įvykių (to ir nepavyks), būkite pakantūs kitų silpnybėms ir jautrūs artimiesiems. Patartina užsiimti senais, užmirštais darbais, ypač namų ūkyje.

Žuvys
Puikus metas, tiesa, mokėkite atsiprašyti tų, kuriuos mylite, ir jiems pasitarnauti. Ar pakankamai dėmesingi savo vaikams? Geras laikas užsiimti namų pertvarkymu ar pabaigti remontą.