Dienos horoskopas

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/rengi/domains/renginiai.info/public_html/orelis/includes/config.php on line 5
Avinas
Keista diena: kai jausitės teisūs, aplinkiniai tai neigs, bet jei abejosite savo sugebėjimais, atvirkščiai – sulauksite palaikymo. Beje, šiandien galite nukentėti dėl išsiblaškymo ir per didelio patiklumo, nemokėjimo įvertinti savo realių galimybių.

Tauras
Būkite lankstesni, draugiškesni: aplinkinių parama šiandien bus lemtinga. Galimos intriguojančios pažintys transporte, viešosiose vietose. Nebūkite patiklūs ką nors pirkdami, galite apsigauti.

Dvyniai
Tai ne jūsų stiprybės metas, ir jei jums reikia pakovoti už save, atidėkite tai rytdienai. O šiandien likite paklusnesni šeimos valiai, ieškokite sąjungininkų, draugų.

Vėžys
Sėkminga diena. Lengvai ir greitai įveiksite sunkias užduotis, susitarsite jums palankiomis sąlygomis dėl svarbaus reikalo. Palankūs romantiški pasimatymai.

Liūtas
Nesiblaškykite, susikaupkite ir sutelkite jėgas: tai itin darbingas metas, kai galima lengvai įveikti susikaupusius, atidėtus darbus. Galima pasirašyti trumpalaikes darbo sutartis. Meilės pasimatymams nėra tinkamas laikas, tiesa, darbe gali užsimegzti romantiškas ryšys.

Mergelė
Puiki proga imtis ko nors bendrai su kitais, bent jau nieko sunkaus ar svarbaus vieni nedarykite. Geras laikas deryboms, trumpalaikiams susitarimams. Pasistenkite malonia staigmena nudžiuginti savo porą.

Svarstyklės
Sunkoka diena. Kad būtumėte stipresni kritišką akimirką, nesipykite su tais, kurie jus remia ir myli, pasistenkite stiprinti ryšius su sąjungininkais, bendraminčiais bei antrąja puse. Tai padės įveikti kilusius sunkumus.

Skorpionas
Galite gauti intriguojančių pasiūlymų dėl tolimos kelionės ar net gyvenimo užsienyje, tačiau dabar negeras laikas priimti ilgalaikius sprendimus: jums reikia laiko viską ramiai apsvarstyti (iki pavasario).

Šaulys
Jums pasiseks, jei užsitikrinsite kolektyvo palankumą. Būkite dėmesingesni artimųjų nuotaikoms ir mažiau iš jų reikalaukite, nieko nemokykite.

Ožiaragis
Nors diena sėkminga, jausite įtampą. Būkite atidesni kasdieniuose darbuose, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją. Nesivelkite į romantiškus nuotykius kelyje ar svečiuose.

Vandenis
Imkitės tik būtiniausių darbų ir neatsisakykite talkininkų. Būkite atidesni kelyje, nesinešiokite su savimi didelio pinigų kiekio. Pasaugokite tiek turtą, tiek gerus santykius su antrąja puse.

Žuvys
Šiandien svarbu elgtis energingai, pasitikinčiai, bet ne agresyviai. Įsiklausykite į aplinką: nuogirdas, patarimus, įspėjimus.