Koncertinė įstaiga "Panevėžio garsas"
Adresas: Kranto g. 28, Panevėžys, Panevežys
Telefonas: 8 45 464188
Faksas: 8 45 464188
E. paštas: pangarsas@gmail.com
Tinklapis: www.paneveziogarsas.lt

Aprašymas:

Pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Panevėžio garsas”

Vienintelis Aukštaitijos regione profesionalus pučiamųjų instrumentų orkestras “Panevėžio garsas” skaičiuoja jau 54 metus. Orkestro įkūrėjas, ilgametis dirigentas Aleksandras Domarkas. Nuo 2010 metų prie dirigento pulto stojo jaunas ir energingas muzikantas Laimutis Raziūnas.

Orkestras “Panevėžio garsas” – ryškiausiai matomas ir girdimas muzikos kolektyvas Panevėžyje. Be jo neįsivaizduojama nė viena miesto šventė, eisena, iškilmingi atidarymai, pristatymai. Taip pat organizuoja profesionalaus muzikos meno pristatymą ir įvairaus pobūdžio renginius: koncertus, edukacines programas, sudaro salygas jauniems ir pripažintiems Lietuvos muzikos atlikėjams, kolektyvams dalyvauti bendruose projektuose.
Orkestras “Panevėžio garsas” aktyviai dalyvauja respublikinėse šventėse bei festivaliuose, Panevėžio miestą ir Lietuvą reprezentuoja tarptautiniuose renginiuose. Kiekvienais metais parengia naujas koncertines programas, pristatančias skirtingų laikotarpių ir stilių muziką. Šiandien jo repertuare skamba klasika, sakralinė, džiazo muzika, legendinių grupių kūriniai, rokenrolai, maršai, populiariausi šlageriai. Patirtis atlikti įvairių žanrų muzikines programas leidžia ambicingai savo kūrybinėje veikloje ieškoti naujo skambesio – nuolat bendradarbiauja su žinomais Lietuvos solistais ir kolektyvais. Didelio visuomenės dėmesio sulaukė programos su žinomais atlikėjais Deiviu ir Renata Norvilais, roko grupe „Laiptai“, vieninteliu profesionalaus lietuviško instrumento skrabalų maestro Regimantu Šilinsku ir kt. itin svarbią vietą kūrybinėje veikloje užima lietuvių autorių kūryba. Aktyvi ,,Panevėžio garso” veikla liudija apie orkestro siekimą puoselėti orkestrinės veiklos tradicijas, skatinti jaunimą burtis į kolektyvus muzikavimui, formuoti muzikaliai išprususią bendruomenę.

REKLAMA —
vizitinių kortelių funkcija

Kiti katalogai