Restoranas „Vanille Lounge“
Adresas: Vilniaus g. 29 , 2 aukštas, Vilnius
Telefonas: +370 603 61532
Faksas: -
E. paštas: info@vanillelounge.lt
Tinklapis: http://vanillelounge.lt/

Aprašymas:

Restorane „Vanille Lounge“ pristatome šiuolaikinę sezoninę europietišką virtuvę, nepamiršdami klasikos. Siekiame suderinti klasikinę europietišką virtuvę, lietuviškas maitinimosi tradicijas, sezoniškumą ir aukščiausią kokybę, atskleidžiant tikrąjį produktų skonį ir modernų jaunų virtuvės šefų požiūrį į maistą. Kurdami a la carte valgiaraštį siekėme kruopščiai iš ūkininkų ir tiekėjų atrinkti kokybiškus produktus bei meistriškai parinkti patiekalų ingredientus, o gaminant – išryškinti natūralų jų skonį.

Kaip tik todėl kas rytą mūsų virtuvėje pakvimpa šviežiai kepamomis bandelėmis, kurias svečiams patiekiame prie mūsų šviežiai gaminamų sriubų ir salotų. Visos sriubos ruošiamos natūralaus, mūsų pačių ilgai verdamų sultinių pagrindų. Padažus salotoms, užkandžiams ir pagrindiniams patiekalams ruošiame patys, taip pat gaminame naminį čatnį. Laikomės sezoniškumo principo ir savo svečiams siūlome tik tai, kas šiuo metu geriausia.

Vertiname išskirtinę kokybę ir tikro maisto skonį, todėl savo svečiams patiekiame tik šviežius rankų darbo makaronus, gaminamus iš kietųjų kviečių miltų ir kiaušinių. Australišką marmurinę jautieną brandiname patys, o restorano virtuvės rūkykloje rūkome ne tik žuvį – paragaukite užkandžio su buivolių pieno mozzarella, bazilikų pesto ir pomidorų kapotiniu, kuriam ryškaus skonio suteikia mūsų pačių rūkytas alyvuogių aliejus.

Virtuvėje naudojame tik aukščiausios kokybės ir išskirtinius prieskonius bei žalumynus: Himalajų druską, paprastos ir rūkytos jūros druskos kristalus, mikro žalumynus. Patiekalus gardiname pasaulyje įvertintais itališkais alyvuogių aliejais. Esame tikri, kad ir mūsų svečiai ypatingą dėmesį skiria patiekalų šviežumui, sezoniniams ingredientams ir lėtam valgymo malonumui.

— Reklama —
Granitas

Kiti katalogai