Antagon TheaterAKTion (Vokietija). „F.A.U.S.T. III“
Laikas:2017/07/07, 23:00
Vieta:Teatro aikštė, Klaipėda
Renginys nemokamas

Apie renginį:

XIX TARPTAUTINIS GATVĖS TEATRŲ FESTIVALIS „ŠERMUKŠNIS“
Antagon TheaterAKTion (Vokietija)
„F.A.U.S.T. III“
Laimės kaina – teatras apie pinigus
Lauko spektaklis / Fizinis teatras

Šis teatro pastatymas – tai moderni J.V. Gėtės „Fausto“ studija. Jis tiria mūsų nūdienos pasaulio finansų strategų pinigų viliojimą ir keliamą bruzdesį. Kaip toli mes nueisime, stengdamiesi patenkinti savo poreikius?
Pinigai ar žmogiškumas, pasipelnymas ar laimė tapo moraliniais klausimais, kurie iškeliami šiame didžiulio masto teatriniame vaidinime atviroje erdvėje.
„F.A.U.S.T. III“ – tai socialinis-kritinis teatrinis kūrinys, žaismingai „išverčiantis“ originalų „Faustą“, tačiau vėl iškeliantis Gėtės moralinius principus ir darydamas juos prieinamus plačiai viešajai auditorijai.
„Fausto“ siužetas perteikiamas keliose scenose, keičiantis meniniam apipavidalinimui, prieš ir tarp žiūrovų. Aktoriai vaikšto ant kojūkų ir „skraido“ virš publikos. Fausto paveikslas kuriamas, klasikinį tekstą padarant lengvai suvokiamu ir prieinamu, o taip pat emociškai jaudinančiu.
„F.A.U.S.T. III“ ne tik žadina jausmus ir domėjimąsi, bet ir iškelia aktualius klausimus. Į juos atsakoma juokaujant, aktoriams tikintis bendrumo ir siekant publikos palaikymo.
„F.A.U.S.T. III“ pristatytas Brazilijos, Ispanijos, Rusijos, Lenkijos, Italijos, Rumunijos ir kitų pasaulio šalių teatrų festivaliuose.
Meno vadovas ir režisierius – Bernhard Bub

Vaidinimo trukmė – 70 min.
www.zvejurumai.lt

Kiti renginiai