Dmitry Metlitsky ir orkestras
Laikas:2018/11/22, 19:00
Vieta:Kultūros centras Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda
Kaina:17.00 - 26.00 Eur

Apie renginį:

Pirmą kartą Lietuvoje!
Unikalus romantiškas šou „Dmitry Metlitsky ir orkestras“
Instrumentinės muzikos šedevrai, pasauliniai hitai šiuolaikinėje interpretacijoje, kuriuos atlieka orkestras „DM-Orchestra“.
Tai unikali proga išgirsti gyvą instrumentinę muziką šiuolaikinėje interpretacijoje ir moderniu stiliumi, kurią atlieka geriausi Europos muzikantai. Tai tikra šventė sielai ir širdžiai. Lietuvoje koncertuos tarptautinis orkestras „DM-Orchestra“!
Dmitry Metlitsky – kompozitorius, orkestro „DM-Orchestra“ įkūrėjas, yra vienas iš nedaugelio šiuolaikinių kompozitorių, kurių muzika pavergia nuo pirmųjų akordų ir priverčia klausytojų širdis plakti visiškai kitokiu ritmu. Jo magiška muzika yra pilna teigiamų emocijų ir paliečia jūsų sielos gelmes. Ji pavergė tūkstančių žmonių širdis visame pasaulyje.
Neįtikėtinai graži muzika kartu su galingais garso takeliais, energingomis epo ir roko kompozicijomis, atliekama virtuoziškų orkestro muzikantų, nepalieka abejingų, žavi, sukuria ypatingą atmosferą ir tikrai stebuklingai paveikia kiekvieną klausytoją. Todėl šio kompozitoriaus muzika vadinama magiška.
Ši muzika negali būti palyginta su niekuo. Ją galima tik išgirsti ir priimti į savo sielą visiems laikams, nes tai, kas ateina iš širdies – širdį ir pasiekia…
Orkestro programoje skambės A.Vivaldi, J. Last‘o, P. Mauriat, T. Albinoni, G. Caccini hitų šiuolaikinės aranžuotės.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos likus valandai iki renginio
Renginio trukmė ~2 valandos (be pertraukos)
Bilietus platina Bilietai.LT

Organizatorius – VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas

Kiti renginiai