DOMINO teatras | komedija TIESA
Laikas:2018/11/15, 18:30
Vieta:Girstučio kultūros rūmai, Kaunas
Kaina:10.00 - 15.00 Eur

Apie renginį:

Romantinė komedija

REŽISIERIUS: Marčinas Slavinskis (Marcin Sławiński)

AUTORIUS: Florianas Zeleris (Florian Zeller)

DAILININKAS: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefanek)

KOMPOZITORIUS: Jaroslavas Babula

KOSTIUMŲ DAILININKĖ: Liuka Songailaitė

VAIDINA:
Paulius – Darius Auželis, Evaldas Jaras
Laura – Neringa Varnelytė, Redita Dominaitytė
Mišelis – Algirdas Dainavičius
Alicija – Lina Rastokaitė, Aušra Štukytė
Tai skoninga, prancūziškai ironiška istorija apie meilę, melą ir tiesą.

Pagal paryžiečio dramaturgo Floriano Zelerio (Florian Zeller) pjesę pastatytas spektaklis pasižymi charizmatiškais charakteriais ir provokuojančiu siužetu, meistriškai atskleidžiančiu visus žmogiškos prigimties atspalvius – nuo pačių tamsiausių iki šviesiausių pustonių.

Mišelis ir Laura, Paulius ir Alisa – dvi vidutinio amžiaus poros, siejamos tvirtų draugystės ryšių. Tačiau Alisa nebegali pakelti kaltės jausmo – ji nori atskleisti savo vyrui tiesą apie romaną su jo geriausiu draugu Mišeliu. Tokiam Alisos sumanymui griežtai prieštarauja Mišelis – jis nė už ką nelinkęs atsisakyti patogaus dvigubo gyvenimo: aistringos meilužės Alisos ir išmintingos žmonos Lauros. Galima tik įsivaizduoti jo nuostabą sužinojus, kad Laura turi romaną su Pauliumi. Nejaugi tai tiesa? Įsižeidęs ir išsigandęs Mišelis nuskuba pas savo žmoną atskleisti visų kortų. Tačiau tik tada jis suvokia, kad buvo įviliotas į gudrias pinkles, privertusias jį patį atskleisti savo neištikimybę.

Spalvingą istoriją ir aistringus veikėjus šiame spektaklyje kuria geriausi „Domino“ teatro aktoriai: Lina Rastokaitė, Redita Dominaitytė, Evaldas Jaras, Aušra Štukytė, Algirdas Dainavičius, Darius Auželis, Neringa Varnelytė.

Bilietus galite įsigyti čia:
bilietai lt


REKLAMA | El. paštas: info@rpt.lt

Kiti renginiai