EUGENIJUS CHREBTOVAS: GRAŽIAUSIOS OPERŲ ARIJOS IR ROMANSAI
Laikas:2017/10/15, 18:20
Vieta:Vaidilos teatras, Vilnius
Kaina:4.50 - 39.00 Eur

Apie renginį:

EUGENIJUS CHREBTOVAS: GRAŽIAUSIOS OPERŲ ARIJOS IR ROMANSAI
Pradžia: 2017.10.15 – 18:00
Vieta: VAIDILOS TEATRAS, Jakšto g. 9, Vilnius

GRAŽIAUSIOS OPERŲ ARIJOS IR ROMANSAI

EUGENIJUS CHREBTOVAS

Operos solistas Eugenijus Chrebtovas 1982 metais gimė Ukrainos Donecko srityje, 2004-2006 metais stažavosi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, o 2009 metais baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Jis yra laimėjęs pirmąsias vietas Zenono Paulausko konkurse Lietuvoje (2003) ir Tiito Kuuziko vokalistų konkurse Estijoje (2012) bei prizines vietas keliuose kituose dainininkų konkursuose.

Teatro scenoje Eugenijus debiutavo 2012 metais J. Strausso operetėse „Šikšnosparnis“ ir „Čigonų baronas“ Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. 2017 metais jis buvo pakviestas į Estijos nacionalinį operos ir baleto teatrą dainuoti Figarą W. A. Mozarto operoje „Figaro vedybos“ ir Enriką G. Donizetti operoje „Lučija di Lamermur“. Be to, jis dažnai dainuoja Latvijos nacionaliniame operoje ir Vanemuinės teatre Tartu.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje jis yra sukūręs kelis įsimintinus vaidmenis: Onegino (P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“), Rodrigo (G. Verdi „Don Karlas“), Lesko (J. Massenet „Manon“), Don Karlo (G. Verdi „Ernani“), Eskamiljo (G. Bizet „Karmen“), grafo Almavivos (W. A. Mozarto „Figaro Vedybos“), Marčelo (G. Puccini „Bohema“).

DARIUS MAŽINTAS
Jaunas, aktyviai koncertuojantis pianistas jau spėjo atkreipti publikos dėmesį muzikalumu ir savitomis interpretacijomis. Tai vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Lietuvoje, daugelio konkursų laureatas. Solinius rečitalius jis grojo JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Rusijoje, Švedijoje, Olandijoje. Be to, Darius atlieka kamerinę muziką, yra grojęs su įvairiais orkestrais ir operos solistais. Dar viena jo veiklos sritis – edukacinių ir labdaros projektų organizavimas.
_____________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

Bilietus į koncertą galite įsigyti „Bilietai.lt“ kasose ir valandą prieš koncertą „Vaidilos“ teatre.

#klasika21amziuje

Bilietai: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/eugenijus-chrebtovas-graziausios-operu-arijos-ir-romansai-217226/

Kiti renginiai