Festivalio "Muzikos savaitgaliai Anykščiuose" atidarymo koncertas
Laikas:2017/05/28, 16:00:17:00
Vieta:Sakralinio meno centras , Anykščiai
Renginys nemokamas

Apie renginį:

Gegužės 28 d. (sekmadienį) 16 val. Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai) festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ atidarymo koncertas, skirtas visai šeimai „Muzikinės kelionės“. Kauno fortepijoninis trio: Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Andruškevičiūtė (smuikas) ir Asta Krištaponienė (violončelė). Taip pat Remigijus Endriukaitis (aktorius), Fausta Drūlytė (fleita). Koncertas nemokamas.

PROGRAMOJE

Kompozitoriaus Victor Davies muzika, įvairių pasaulio šalių pasakos ir legendos
„Muzikinės kelionės“ – tai projektas visai šeimai apie muzikines, vidines ir fizines keliones. Juk galime keliauti mintimis ir lėktuvais, svajonėmis ir laivais, galime keliauti grodami ir dainuodami, galime keliauti su kaukėmis ir be jų.
Projekto programai pasirinktas Kanados kompozitoriaus Victor Davies ciklas „Kontinentai“, paremtas įvairių šalių liaudies melodijomis. Muzikinė medžiaga klausytojus vedžios iš Airijos į Kanadą, iš Indijos į Tanzaniją, iš Tolimosios Australijos į Karibų salas. Kompozitorius ne tik panaudoja liaudies dainų melodijas, bet įspūdžiui sustiprinti pasitelkia ir įvairius perkusinius toms šalims būdingus instrumentus, netradicinius klasikinei muzikai atlikimo būdus bei dainavimą. Mažieji klausytojai taip pat turės galimybę susipažinti kaip iš skirtingų šalių liaudies dainų kompozitorius V. Davies sukomponuoja 6 dalių ciklą instrumentiniam kvartetui. Muzikinės kelionės kompasu taps Keliautojas-aktorius, kuris vaikus ves iš vieno kontinento į kitą, pasakos jiems apie skirtingas šalis, padės keliauti pasakų ir legendų pagalba.

Kiti renginiai