„Klasikos fontanai“. Klaipėdos kamerinis orkestras, pianistas Lukas Geniušas.
Laikas:2017/03/29, 18:30
Vieta:Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda
Kaina:10;14 Eur

Apie renginį:

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistas Lukas Geniušas (fortepijonas, Lietuva–Rusija)
Programa: Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart, Dmitrij Šostakovič

Pradedamasis koncertas „Klasikos fontanai“ užlies jus fortepijono ir styginių instrumentų muzikos skambesiais. Klaipėdos kamerinio orkestro scenos partneriu vėl bus pianistas Lukas Geniušas. Šio talentingo ir perspektyvaus atlikėjo koncertų geografija jau seniai peržengė Europos sienas. Jo kūrybinėje biografijoje įrašytos pergalės svarbiuose tarptautiniuose konkursuose, tarp jų – sidabro medaliai F. Chopino konkurse Varšuvoje ir P. Čaikovskio konkurse Maskvoje, stambūs solo rečitaliai bei pasirodymai su žymiais orkestrais. Šįkart į Lietuvą L. Geniušas atvyks po koncertų Singapūre ir Japonijoje, kur gros su Singapūro simfoniniu orkestru ir Japonijos filharmonijos orkestru, o Paryžiuje koncertuos su Orchestre Philharmonique de Radio France.
Dviejų tautybių ir dviejų kultūrų atstovas L. Geniušas viename interviu teigia: „Į Lietuvą visada atvažiuoju kaip namo. Taip buvo nuo vaikystės ir taip, esu įsitikinęs, bus visada.“
Klaipėdos koncertų salėje anksčiau esame klausę Luko solinių koncertų, fortepijoninio dueto su tėvu Petru Geniušu bei muzikavimo kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru. Būsimoje programoje „Klasikos fontanai“ skambės XVIII ir XX amžių klasika: Wolfgangas Amadeusas Mozartas ir Josephas Haydnas, Dmitrijus Šostakovičius ir Benjaminas Brittenas.

Kiti renginiai