„Nepažinta Ispanija“
Laikas:2017/07/20, 20:00
Vieta:Klaipėdos koncertų salės parko estrada (Šaulių g. 36), Klaipėda
Kaina:10 Eur

Apie renginį:

Senosios muzikos ansamblis „Jacaras“ (Lenkija):
Piotr Zaleski (Kanarų salų gitara), Julieta Gonzalez de Springer (vokalas, Meksika–Lenkija), Mateusz Ławniczak, Łukasz Oleszek, Martin Złotnicki (gitaros), Łukasz Figiel (bosinė gitara)
Programa: Gaspar Sanz, Lucas Ruiz de Ribayas, Francisco Guerau, Juan de Arañés, José Marín

Ispanija – tai šalis, neįsivaizduojama be flamenko. Tačiau šį kartą senosios muzikos ansamblis „Jacaras“ savo programoje „Nepažinta Ispanija“ atskleis kitokį jos žavesį.
Kūrybinga atlikėjų komanda, suvienijusi penkis Vroclavo (Lenkija) gitaristus ir charizmatiškąją Meksikos dainininkę Julietą Gonzalez de Springer, supažindins su ispaniškojo baroko šokiais. Pasak ansamblio vadovo Piotro Zaleckio, tarantela, fandangas, folija ne tik išliko iki mūsų laikų, bet ir atliko labai svarbų vaidmenį muzikos istorijoje.
Koncerte atlikėjai gros įvairiomis gitaromis, tarp jų bus mūsuose mažiau girdėta timple – tradicinė 5-stygė Kanarų salų gitara.
Beje, jácaras – tai ispaniškos dainos, kurios buvo atliekamos solisto su instrumentų pritarimu teatro spektaklių pertraukų metu. Išlaikydami Viduržemio jūros regione vyravusią dvasią atlikėjai praėjusių šimtmečių šokius prikels naujam gyvenimui. Kviečiame paklausyti!

Kiti renginiai