OPEROS SOLISTĖS ASMIK GRIGORIAN KONCERTAS
Laikas:2017/12/10, 18:20
Vieta:Vaidilos teatras, Vilnius
Kaina:9.00 - 39.00 Eur

Apie renginį:

OPEROS SOLISTĖS ASMIK GRIGORIAN KONCERTAS
Pradžia: 2017.12.10 – 18:00
Vieta: VAIDILOS TEATRAS, Jakšto g. 9, Vilnius

ASMIK GRIGORIAN

Iki vokalo studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dainavimas ne visuomet buvo svarbiausias prioritetas Asmik Grigorian (g. 1981) gyvenime, nes Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje ji mokėsi skambinti fortepijonu ir diriguoti chorui. Viskas pasikeitė 1999 metais, kai Asmik tapo savo mamos – operos solistės Irenos Milkevičiūtės – studente. Vėliau jos vokalo mokytojais buvo tėtis Gehamas Grigorianas, Vladimiras Prudnikovas, Badri Maisuradzė ir Mirella Freni.
Asmik buvo kviečiama į kelių dešimčių operų pastatymus Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra dviejų Auksinių scenos kryžių laureatė: 2005 metais šis apdovanojimas jai įteiktas už Violetos vaidmenį G. Verdi operoje „Traviata“ (tąkart Asmik buvo pripažinta geriausia metų debiutante), o 2010 metais – už Lovet vaidmenį S. Sondheimo miuzikle „Svynis Todas“.
Pernai gegužę Londone Asmik pelnė kol kas aukščiausią savo įvertinimą – tarptautinį operos prizą kaip geriausia jaunoji solistė.
Šįmet Londonas dainininkei padovanojo dar vieną svarbų pasiekimą: balandžio mėnesį ji pasirašė sutartį su garsiuoju „Covent Garden“ teatru, kurio scenoje dainuos Madam Baterflai ir Jenufą tų pačių pavadinimų G. Puccini ir L. Janáčeko operose.

______________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

#klasika21amziuje

Bilietai: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/operos-solistes-asmik-grigorian-koncertas-217747/

Kiti renginiai