Roko opera "Junona ir Avos"
Laikas:2018/10/22, 19:00
Vieta:Kultūros centras Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda
Kaina:26.00 - 46.00 Eur

Apie renginį:

„JUNONA IR AVOS“
2-jų dalių roko opera
Kompozitorius Aleksejus Rybnikovas
Teksto autorius Andrejus Voznesenskis
Režisierius Aleksandras Rychlovas

Žvejų rūmuose bus parodyta viena labiausiai žinomų pasaulyje roko opera „Junona ir Avos“, kurią Maskvoje pastatė Aleksejaus Rybnikovo teatras. Vokalinius numerius paruošė Žana Roždestvenskaja, o puikią choreografiją sukūrė Žana Šmakovoj, kuri yra daugelio miuziklų choreografė – baletmeisterė.
Roko operos „Junona ir Avos“ premjera įvyko 1981 metais Maskvoje ir jau 36 metus ji vyksta su dideliu pasisekimu ir anšlagais.
1983 m. „Junona ir Avos“ buvo parodyta Paryžiaus P. Kardeno teatre. Po to sekė triumfo gastrolės per pasaulio šalis: JAV, Vokietiją, Olandiją ir kt. Šis kūrinys taip pastatytas Lenkijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Pietų Korėjoje.
2009 m. tarptautiniame P. Kardeno festivalyje nauja operos redakcija sulaukė dar didesnio pasisekimo. Šioje versijoje susijungė tradicinė muzika, folkloras, masiniai „miesto“ muzikos žanrai.
Spektaklyje vaidina Maskvos artistai – „Naujosios bangos“ žvaigždės: N. Pozdniakov, V. Anohin, N. Drozdovskij. S. Bakajeva ir daugiau kaip 10 kitų artistų ir solistų.
Kompozitorius Aleksejus Rybnikovas yra pelnęs platininį diską už daugiau kaip 2 milijonus operos „Junona ir Avos“ parduotų įrašų.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: 18.00 val.
Renginio trukmė: ~2:00 val. (viena pertrauka)

Organizatorius – Geradots SIA

Kiti renginiai