Sankt Peterburgo šokio teatras "Iskušenije". "Gundymas lietuje 3"
Laikas:2018/12/12, 19:00
Vieta:Kultūros centras Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda
Kaina:26.00 - 46.00 Eur

Apie renginį:

ŠOKIO TEATRAS „ISKUŠENIJE” (Sankt Peterburgas)
„Gundymas lietuje 3. Prisipažinimas meilėje”

„Gundymas lietuje” grįžta su nauja aistra!
„Prisipažinimas meilėje“– tai nepakartojamas Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” Gala koncertas-spektaklis, paremtas geriausiais šokio numeriais, sužavėjusiais žiūrovus trupės pastatymuose.
Ar įmanoma prisipažinti meilėje ir išsakyti jausmus, nepratariant nė žodžio? Yra daugybė būdų tai padaryti, tačiau pats jausmingiausias ir įtikinamiausias – kūno plastikos kalba. Šokio kalba universali – ji suprantama bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tautybės ar socialinio statuso. Per dvi valandas, kurios pralėks akimirksniu, artistai perteiks Jums nuostabią meilės istoriją, pasakojamą neįtikėtina šokio kalba – plastika, juvelyriškai atidirbtais šokio elementais, akrobatika ir gundančiais kūnais, perteikiančiais muzikos ir jausmų audrą.
Pasaulyje gyvuoja daug šokio trupių, tačiau Sankt Peterburgo kolektyvo unikalumas — finaliniai spektaklio numeriai, atliekami liejantis tikro vandens kriokliams. Pasirodymui naudojama specialiai sukurta techniškai sudėtinga sistema. Juk ne taip paprasta pakelti didžiulį kiekį vandens į scenos lubas ir laiku jį surinkti, išsiliejus gausybei vandens, siekiant nesugadinti scenos ir apsaugoti žiūrovus. Rezultatas – tikro lietaus, tiesiog liūties efektas scenoje – nepakartojamas! Tačiau nepergyvenkite, žiūrovams skėčių tikrai neprireiks!
Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” spektakliai jau pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šiandien tai vienas geriausių šiuolaikinių Rusijos teatrų. Tris kartus jo spektakliai buvo pripažinti „Geriausiu Rusijos projektu“. Pirmasis jų pasirodymas 2013 metais buvo palydėtas 5000 žiūrovų ovacijomis. Trupė drauge su garsiausiomis Rusijos estrados žvaigždėmis ir „Cirque du Soleil“ dalyvavo V. Judaškino „Valentinoff denj“ projekto atidaryme, buvo daugelio festivalių garbės svečiais. Pagrindinis teatro sąstatas – dešimt nepaprastai patrauklių vyriškių, kurių kiekvienas savaip unikalus. Šokėjų tarpe klasikinio baleto artistai, hip hopo šokėjai, akrobatai ir net gimnastai. Kiekvienas jų ne tik šokėjas, tačiau ir puikus aktorius. Spektaklyje jie demonstruoja plačią emocijų gamą – nuo lyrikos iki brutalios vyriškos energetikos.
Tad linkime Jums puikaus vakaro drauge su teatro artistais.

Bilietus platina Bilietai.LT
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)
Amžiaus cenzas: N-16

Organizatorius – VšĮ „Reventis“

Kiti renginiai