SEO specialisto profesijos įgijimo mokymai
Laikas:2017/05/10, 09:11
Vieta:Mokymai internetu, Visi miestai
Kaina:0 Eur

Apie renginį:

Domina SEO sritis? Turite aistrą internetui? Norite įgyti SEO specialisto profesiją ir iš to patys užsidirbti?

SEO Akakademija pristato 3 mėnesių trukmės SEO specialisto profesijos įgijimo mokymus! Mokymai prasidės 2017 metų Gegužės 10 d.!

Mokymai truks 3 mėnesius, kuriuos sudarys: 2 gyvi susitikimai (pirmasis ir paskutinis (egzaminas kursų pabaigoje) susitikimai) + kiekvieną savaitę po 2-3 val. nuotoliniai (online) mokymai + po 3 val. privačių konsultacijų raštu! Mokymų metu Jūsų laukia daugybė praktinių užduočių, o jų pabaigoje lauks egzaminas, kurį išlaikiusieji gaus SEO specialisto žinias ir įgūdžius pažymintį sertifikatą.

Mokymų metu Jūsų laukia:
Apnuogintas SEO.
Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje.
SEO auditas.
Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas.
SEO marketingas arba „pėdos internete“: E-nuorodų tinklo generavimas, socialiniai tinklai ir jų reikšmė, „Yuotube“ reprezentaciniai filmukai, skelbimai ir apklausos internete ir kita.
Google Hangout – kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle.
Viešieji ryšiai: Straipsniai ir SEO straipsniai. Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Darbo su žiniasklaida specifika.
Naujienlaiškių marketingas.
Vizualio marketingo kūrimo įrankiai.
Klientų paieška, sutartys ir kainodara.
SEO specialisto etika, pareigos ir atsakomybės.
Kitos žinios, praversiančios SEO specialisto profesijoje.
Daugybė praktinių užduočių ir baigiamasis praktinis egzaminas!

3 mėn. mokymų kaina:
Užsiregistravus ir apmokėjus iki vasario 28 d. bilietai su – 50 % nuolaida – 150,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 181,50 EUR/1asm.)
Užsiregistravus ir apmokėjus nuo kovo 1 d. iki 31 d. bilietai su – 30 % nuolaida – 210, 00 EUR + PVM/1asm. (viso: 254,10 EUR/1asm.)
Užsiregistravus ir apmokėjus nuo balandžio 1 d. iki 17 d. bilietai su su – 10 % nuolaida – 270,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 326,70 EUR/1asm.)
Užsiregistravus ir apmokėjus nuo balandžio 18 d. mokymų bilietų kaina – 300,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 363,00 EUR/1asm.)

Seminarą ves:
Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Evelina turi 16 metų interneto rinkodaros patirtį versle, be SEO AKADEMIJA veiklos, vadovauja SEO ir marketingo paslaugų agentūrai „Berklis“, veda įvairių tekstų rašymo mokymus „Rašytojų Akademijoje“ bei savirealizacijos ir verslumo mokymus „Verslodara“ projekte, yra portalo www.versloistorijos.lt vyr. redaktorė, veda saviugdos ir sąmoningumo mokymus „Širdies Akademijoje“ bei tinklaraščio internete „Įkvepiantys pokalbiai su Evelina“ autorė.

Nori tapti tikru SEO specialistu ir aistrą internetui paversti profesija? Laukiame visų interneto aistruolių SEO specialisto profesijos mokymuose gegužės 10 d.!

Daugiau informacijos: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-specialisto-profesijos-igijimo-mokymai/

Kontaktai:
Tel.: +37065521188
El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt
Web: www.seoakademija.lt
Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/

Kiti renginiai