St. Petersburg Festival Ballet. "Gulbių ežeras"
Laikas:2018/11/02, 19:00
Vieta:Kultūros centras Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda
Kaina:31.00 - 55.00 Eur

Apie renginį:

St. Petersburg Festival Ballet — puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „rusų klasikinio baleto mokykla“ — griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą rusų sielą kartu su karališkos prabangos kostiumais ir dekoracijomis.
Šį sezoną St. Petersburg Festival Ballet Jums pristato pasaulinės klasikos perlą – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“ pagal P.I. Čaikovskio muziką.
Šių metų pasirodymai unikalūs tuo, kad trupė Lietuvos žiūrovams pristatys didingiausią pasaulyje „Gulbių ežerą“.
48 šokėjos-gulbės – tai savotiškas rekordas. Niekada jokioje scenoje vienu metu dar nėra šokę tiek balerinų. Tradiciškai „Gulbių ežere“ šoka 16-28 baltųjų gulbių.
Nėra prasmės pasakoti šio nemaraus kūrinio siužeto turinio, užteks pasakyti, kad žiūrovai, atėję į spektaklius, per trumpą laiką pasiners į romantikos ir grožio pasaulį, o taip pat patirs neišdildomų įspūdžių, paskendę meilės ir mirties, ištikimybės ir išdavystės, juoko ir ašarų, baimės ir drąsos išgyvenimuose, visame, kas susiję su pasauline kultūra, pasauliniu paveldu ir pasauliniais šedevrais.
St. Petersburg Festival Ballet artistai — daugkartiniai teatro premijos „Auksinė kaukė“ nominantai ir laureatai, Rusijos ir tarptautinių konkursų diplomantai, prestižinių apdovanojimų ir garbingų nominacijų laimėtojai.
Trupės gastrolės sulaukė didžiulės sėkmės JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Meksikoje ir kitose šalyse.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:20 (20 min pertrauka)
Amžiaus cenzas: N-6
www.gastroli.lt
Bilietus platina Bilietai. LT

Organizatorius – ART Partner

Kiti renginiai