"Teleteatr" (Rusija). "Mėlyna rožė"
Laikas:2017/04/04, 19:00
Vieta:Kultūros centras Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda
Kaina:15.00 - 45.00 Eur

Apie renginį:

Kūrybinis susivienijimas „TELETEATR“ (Rusijos Federacija)
„MĖLYNA ROŽĖ“
2-jų dalių spektaklis pagal T. Viljamso pjesę „Stiklinis žvėrynas“
Inscenizacijos autorius ir režisierius Aleksandras Marinas
Vaidina Olga Ostroumova, Olga Arntgolc, Kirilas Safonovas ir Anatolijus Smiraninas

Žiūrovų pageidavimu Žvejų rūmuose kūrybinis susivienijimas „Teleteatr“ parodys spektaklį „Mėlyna rožė“ pagal T. Viljamso pjesę „Stiklinis žvėrynas“, kuriame vaidina Maskvos teatro žvaigždės.
„Mėlyna rožė“ – tai spektaklis-prisiminimas, o tiksliau, pagrindinio herojaus Tomo (Kirilas Safonovas) išpažintis. Tai aistringa, bekompromisinė poeto, kuris priverstas dirbti batų parduotuvės sandėlyje, išpažintis. Jo gyvenimas atsiremia į neįveikiamą dilemą – bėgti iš namų ir realizuoti savo talentą arba ir toliau dėlioti batus į dėžes, kad galėtų uždirbti pakankamai pinigų šeimos pragyvenimui.
Šis pasirinkimas yra sudėtingesnis dar ir todėl, kad jo vyresnioji sesuo Lora (Olga Arntgolc), kasdieniniame paviršutiniškame supratime atrodanti kaip negalinti išgyventi „luošė“, iš tikrųjų turi tokį vidinį grožį, dėl kurio, tikriausiai, verta gyventi. Būtent su tuo susiduria ir kitas pjesės herojus – lankytojas Džimas (Anatolijus Smiraninas) – pakankamai paprastas ir gerai suplanavęs savo ateitį jaunuolis.
Išskirtinę, jeigu ne pagrindinę, vietą šioje šeimoje užima Tomo ir Loros motinos Amandos (Olga Ostroumova) tragikomiškas įvaizdis. Ji, kaip niekas kitas, galėtų kartoti žinomą aforizmą „Viskas pasaulyje galėtų būti kitaip, bet turėtų tokią pačią reikšmę…“.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: ~18:30 val.
Renginio trukmė: ~2:00 (viena pertrauka)
Vaikai iki 5 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Organizatorius – Da Holding, UAB

Kiti renginiai