Groove Coverage atvyksta į Palangą: pasiruoškite įspūdingam šou

0
55

Šią vasarą Palanga sulauks ypatingo svečio – vokiečių šokių ir pop muzikos grupės Groove Coverage. Liepos 27 dieną, Palangos Koncertų salėje, grupė surengs nepamirštamą koncertą, kuris taps vienu iš svarbiausių „Super Show Palanga“ renginių akcentų.

Informacija apie renginį „Super Show Palanga“

Groove Coverage, susikūrusi 2001 metais, yra gerai žinoma dėl savo hitų, tokių kaip „God Is a Girl“, „Moonlight Shadow“ ir „Poison“. Grupę sudaro DJ Novus ir dainininkė Mell, kurių energingi pasirodymai traukia minias gerbėjų visoje Europoje. Šiemet jie jau pasirodė Vokietijoje, Austrijoje, Suomijoje, Estijoje, Vengrijoje ir Lenkijoje, o dabar ruošiasi koncertuoti dar daugiau šalių, įskaitant Lietuvą​​​​.

Groove Coverage. Nuotrauka iš socialinių tinklų.

Palangos Koncertų salė, įsikūrusi miesto širdyje, puikiai tinka tokiam dideliam renginiui. Organizatoriai tikisi, kad koncertas pritrauks tiek vietinius gyventojus, tiek poilsiautojus, kurie atvyks mėgautis Groove Coverage muzikos ritmais. Bilietai į renginį jau parduodami, todėl norintys nepraleisti progos išgirsti gyvai atliekamus hitus turėtų paskubėti juos įsigyti.

Šis koncertas yra puiki galimybė ne tik pasinerti į šokių muzikos ritmus, bet ir pajusti tikrą vasaros nuotaiką prie Baltijos jūros. Groove Coverage pažada įsimintiną vakarą su geriausiais savo kūriniais ir naujais hitais.

Nepraleiskite šios ypatingos progos – liepos 27 dieną susitinkame Palangoje!

 


➡  Pasidalinkite su draugais.


➡  Reklamos galimybės portale


 ➡ Nuomojami apartamentai Palangoje