Mados ir grožio mugė „Design for life“ grįžta į Palangą su NEMOKAMOMIS PRAMOGOMIS

0
68

Po Lietuvos miestus keliaujanti, mados kūrėjus suburianti mugė „Design for life“ tradiciškai vasarą aplanko Lietuvos pajūrį – Palangą. Mugėje lankytojai gali ne tik apžiūrėti ir įsigyti kūrėjų gaminių, bet ir papramogauti su savo atžalomis. Visos mugės metu nuo 12 iki 19 val. organizatoriai paruošė nemokamų pramogų.

Mugės metu organizatoriai kviečia pramogauti:
– nuo 12 iki 19 val. (visos mugės metu) pašokinėti ant pripučiamo batuto;

– nuo 12 iki 15 val. užsukti į „Blizgučių stotį“, kurioje animatorius blizgučiais pieš ant veidukų tiek mažiesiems, tiek suaugusiems, darys laikinas tatuiruotes;

– nuo 12 iki 19 val. mugės dalyvis „Svajonių žaislai“  kvies pūsti burbulus, spalvinti ir kitaip pramogauti.

Nemokamo renginio metu lankytojai galės susipažinti su populiarių prekių ženklų atstovais, vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, pabendrauti su dizaineriais, taip pat atrasti prekių asortimentą namams.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Pasak renginio organizatorių, jau keletą metų vykstanti mugė sulaukia didelio populiarumo, kadangi žmonės vertina kokybę ir nišinę smulkių gamintojų produkciją.

„Menininkai ir smulkūs gamintojai savo produkciją dažniausiai gali pristatyti tik virtualiai – tinklalapiuose ar socialiniuose tinkluose, kadangi retas turi galimybę įsirengti fizinę parduotuvę. Tad ši mugė – tai erdvė kūrėjams susiburti drauge su bendraminčiais ir pasiekti potencialius pirkėjus gyvai“,- pasakoja „Festivus“ vadovas.

„Design for Life“ mugė Palangoje vyks Palangos sporto arenoje liepos 6 dieną, nuo 12 iki 19 val.

Renginys nemokamas

Daugiau informacijos „facebook“: https://www.facebook.com/share/MbSctgL5x9YRzYkd/