„Raganiukės“ teatro vasaros gastrolės Palangoje ir Juodkrantėje!

0
37

Į pajūrį atskrenda tikriausiai mylimiausias vaikų teatras „Raganiukė“ su žymiuoju O. Proislerio personažu Raganiuke. Tam, kad atostogos prie jūros nebūtų nykios, mes atvežame Tau daug spalvingų pramogų!

Kuo šį sezoną teatras džiugins vaikus Palangoje? Nuo birželio mėnesio viešbutyje „Žuvėdra“ (adresu Meilės al. 11) yra rodomas spektaklis „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“. Muzikinis spektaklis pastatytas pagal Alano Aleksanderio Milno kūrybą. Jame netrūksta juoko, gyvenimiškos išminties, įkvėpimo bei atradimų. Pamatykite, kaip Mikei seksis ieškoti dovanos brangiam draugui Nulėpausiui! Šis spektaklis labai tinka vaikams, kurių gimtadieniai vasarą.

Rodymai vyks iki pat rugpjūčio 11 dienos, tad galėsite laisvai prisiderinti prie savo atostogų datos!

Raganiukės teatras ir toliau tęsia interaktyvių spektaklių tradiciją. Vienas jų spektaklis apie „Bjaurųjį ančiuką“ pagal žymiąją H.K. Anderseno pasaką verčiau nepraleisti. Kodėl? Nes jame vaidins ne vien aktoriai, bet ir Tu! Žavi muzika bei kostiumai, kuriuos pasimatuosi ¬– tai gali tapti viena ryškiausių Tavo teatrinių patirčių! Tai legendinis interaktyvus Raganiukės teatro spektaklis žaidimas, kuriame kviečiami vaidinti ir vaikai, drąsiai užlipę ant scenos iš žiūrovų salės. Jiems atskleidžiamos didžiausios teatro paslaptys – vaikai savo akimis gali pamatyti, kaip kuriamas teatras, scenoje pasirodo su teatro kostiumais ir teatriniu grimu. Raganiukės teatro aktoriai skirtingais balsais šmaikščiai įgarsina vaidinančius vaikus. Kartu su aktoriais vaidinantys mažieji įkūnija žymiosios pasakos herojus ir tampa tikromis teatro žvaigždėmis.

„Bjauriojo ančiuko“ premjera vyko birželio 29-ąją 19 val., Palangoje, „Žuvėdroje“. Spektaklį bus galima pamatyti iki rugpjūčio 11 d.

Poilsiaujantys Juodkrantėje taip pat turės progą sudalyvauti šiuose teatro renginiuose! Liepos 17 bei 31 dienomis ten bus rodomas „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, o rugpjūčio 1-ąją „Bjaurusis ančiukas“. Pasirodymų vieta – Juodkrantės salė, L. Rėzos kultūros centras. Pasižymėk minėtas dienas kalendoriuje!

Taip pat šiemet įvedama nauja teatro tradicija. Toje pačioje Palangos „Žuvėdroje“ bus organizuojamos nemokamos vaikų edukacinės programos. Mažieji turės unikalią galimybę pamatyti „Raganiukės“ teatro iniciatyvinės grupės – režisierių R. Urbonavičiūtės, P. Dragūno, aktorės I. Minderienės – kurtų animacinių filmukų. Vienas jų – „Vaiduokliukas“, pagal „Raganiukės“ teatro vardo krikštatėvio, garsaus vokiečių vaikų rašytojo Otfrydo Proislerio knygą „Vaiduokliukas“.

Be to, nemokamai bus galima dalyvauti ir interaktyviuose spektakliuose „Teatro žaidimų skrynelė“. Vaikai bus įtraukiami kartu kurti spektaklį bei mokomi apie moralę, žmogiškumą žaismingais būdais. Apie šią veiklą informacija bus patalpinta jau netrukus!

Bilietus į teatro renginius, konkrečias datas bei išsamesnę informaciją galite rasti: www.raganiuke.lt

 

  • Liepos 17 d.: „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, Juodkrantė, L. Rėzos kultūros centras
  • Liepos 31 d.: „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, Juodkrantė, L. Rėzos kultūros centras
  • Rugpjūčio 1 d.: „Bjaurusis ančiukas“, Juodkrantė, L. Rėzos kultūros centras
  • Iki rugpjūčio 11 d.: „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, Palanga, viešbutis „Žuvėdra“, Meilės al. 11
  • Iki rugpjūčio 11 d.: „Bjaurusis ančiukas“, Palanga, viešbutis „Žuvėdra“, Meilės al. 11