2024-11-16 | Nemirtingi Queen Symphony su choru ir orkestru atvyksta į Palanga

0
51

Jau 2024 metų lapkritį projektas QUEEN SYMPHONY sugrįžta su ypatingais pasirodymais į Lietuvą!

QUEEN – be jokių abejonių yra viena žymiausių visų laikų grupių. Parduota šimtai milijonų šios grupės albumų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių svarbiausių apdovanojimų, daugybė jos albumų ir kūrinių pasiekė aukščiausias „topų“ vietas.

„Queen Symphony“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių projektų Vidurio Europoje.

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje bus nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. QUEEN SYMPHONY yra absoliutus fenomenas – iš pradžių planuotas vienkartinis pasirodymas virto koncertiniu turu didžiausiose šalių salėse. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai.

Programoje nuskambės garsiausi Queen kūriniai „Bohemian Rhapsody“, „We Will Rock You“, „I Want To Break Free“, „Don‘t Stop Me Now“, „Somebody To Love“, „Radio Ga Ga“, „Under Pressure“, „The Show Must Go On“, „We Are The Champions“ ir kiti.

Kartu atšvęskime debiutinio studijinio grupės „Queen“ albumo 50-metį! Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas klasikos ir roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais!

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina
Queen show: 50 years tour with choir and orchestra Š 2024-11-16 18:00 Palangos koncertų salė, Palanga 32.90 – 59.90

Pirkti bilietą