Home Blog

ORAI: Sekmadienio dieną lietus ir šiluma iki 26 laipsnių

Sekmadienio dieną vietomis, didžiausia tikimybė pietrytiniuose rajonuose, trumpai palis, galima perkūnija. Vėjas daugiausia vakarų, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra 21–26 laipsniai.

Pirmadienį kai kur trumpai palis, galima perkūnija. Vėjas naktį silpnas, dieną nepastovios krypties, 3–8 m/s. Temperatūra naktį 12–17, dieną 24–29 laipsniai.

Ramunių pieva. Nuotrauka Irmanto Dauginčio.

Antradienį lietaus tikimybė nedidelė. Vėjas naktį silpnas, dieną pietryčių, 4–9 m/s. Temperatūra naktį 13–18, dieną 27–32 laipsniai karščio.

Hidrologinė situacija

Liepos 12 d. šalyje stebimas vandens lygio svyravimas, daugiausia kilimas, vietomis iki 21 cm per parą. Numatomas vandens lygio kilimas. Trijų dienų vandens lygio prognozę rasite čia.

Vandens temperatūra upėse – 18–24, ežeruose – 21–24, Kuršių mariose – 22, Baltijos jūroje – 20–21 laipsnis šilumos.

Širvintų miesto šventė: Džiaugsmingas renginys visai šeimai

Liepos 27 dieną Širvintose vyks didžiausia miesto šventė, kurios metu laukiama įvairių pramogų ir renginių visai šeimai. Renginio afiša.

Data: 2024 m. liepos 27 d.

Liepos 27 dieną Širvintose vyks didžiausia miesto šventė, kurios metu laukiama įvairių pramogų ir renginių visai šeimai. Šventę organizuoja Širvintų kultūros centras, ir ji truks net 16 valandų. Kviečiame visus, nepriklausomai nuo to, ar naudojatės „Facebook“, ar ne, dalyvauti šiame viešame renginyje.

Renginio programa:

Kultūros centro parodų salė

 • 12:00–18:00 – Paroda „Atrandant M. K. Čiurlionio kūrybą“

Igno Šeiniaus ir Vilniaus gatvės

 • 10:00 – Šventinė mugė
 • 11:00–14:00 – Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos technikos ir įrangos pristatymas
 • 12:00 – Širvintų atviro jaunimo centro kūrybinis kiemelis

Paplūdimys

 • 10:00–22:00 – Vandens pramogos
 • 10:00–16:00 – Jojimas žirgais

Centrinė miesto aikštė

 • 11:00 – Pramogų erdvė
 • 10:00–16:00 – Nacionalinio kraujo centro donorystės akcija

Kultūros centro šokių salė

 • 16:00–18:00 – Mokslinis šou „Atradėjas“ (bilieto kaina 3 Eur)

Prie kultūros centro

 • 12:00–14:00 – Interaktyvus žaidimas „Emocijos“
 • 12:00–16:00 – Žaliojo taško edukacijos ir žaidimai
 • 12:00–18:00 – Lauko žaidimai ir kt.
 • 13:00–15:00 – Putų pramogos
 • 15:00–18:00 – Tapyba ant vandens
 • 16:30–18:00 – Kūrybinės dirbtuvės

Aikštė prie skulptūros „Širvinta“

 • 20:00 – Šventinis merės Živilės Pinskuvienės sveikinimas
 • 20:00 – Grupė „3 D“ – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė, Aistė Pilvelytė
 • 21:30 – Linas Adomaitis su grupe
 • 22:50 – Vaidas Baumila su grupe
 • 24:00 – Šventiniai fejerverkai
 • 24:00–02:00 – DJ Jovani

Širvintų miesto šventė žada būti įsimintina ir kupina pramogų diena visai šeimai. Nuo parodų ir kūrybinių dirbtuvių iki įspūdingų koncertų ir šventinių fejerverkų – čia kiekvienas ras ką nors sau. Nepraleiskite progos pasimėgauti vasaros šventės džiaugsmu ir puikia kompanija!

Šiandien Palangoje: Donato Montvydo vasariškas šou – pilnas energijos ir hitų

0

Liepos 13 dieną Palangos koncertų salėje vyks vieno ryškiausių Lietuvos atlikėjų Donato Montvydo koncertas, kviečiantis visus pajūrio gyventojus ir atostogautojus mėgautis jo unikaliu šou. Koncerto pradžia numatyta 20:00 val., durys atidaromos 19:00 val., o renginys truks apie dvi valandas.

Unikalus šou ir nepamirštami hitai

Donatas Montvydas, žinomas dėl savo neįtikėtinos energijos ir didžiulio talento, uždegs sceną populiariausiais hitais, šokių judesiais ir išskirtiniu šou. Jo pasirodymai nuolat kelia susidomėjimą, nes jie pasižymi aukščiausio lygio profesionalumu ir kokybe. Šis koncertas – tai galimybė išgirsti gyvai jo naujausius kūrinius bei gerai žinomas dainas, kurios pelnė milijonus perklausų platformose.

Donato Montvydo vasariškas šou – pilnas energijos ir hitų renginio afiša.

Naujausi kūriniai ir bendradarbiavimas

Koncerto metu skambės tokie hitai kaip „Žemaitukai“, „Golden Parazyth“, „Los Secretos de Pablo“, „Kamanijų Šilelio“ koncertų programos, taip pat bendradarbiavimo su įvairiais atlikėjais kūriniai. Kiekvienas Donato Montvydo pasirodymas yra unikali patirtis, kuri žiūrovams suteikia džiaugsmo ir įkvėpimo.

Bilietai ir informacija

Bilietus į koncertą galima įsigyti didžiausioje šalies bilietų platinimo svetainėje „Bilietai.lt“, o jų kaina svyruoja nuo 39 iki 55 eurų. Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai.

Nepraleiskite progos sudalyvauti šiame energingame ir jaudinančiame muzikos vakare su Donatu Montvydu – koncertu, kuris pažada būti vienu iš įsimintiniausių vasaros įvykių Palangoje.

Daugiau informacijos ir bilietų pirkimas: Bilietai.lt

Palangos renginiai.

 


➡  Pasidalinkite su draugais.


➡  Reklamos galimybės portale


 ➡ Nuomojami apartamentai Palangoje

„Raganiukės“ teatro vasaros gastrolės Palangoje ir Juodkrantėje!

0

Į pajūrį atskrenda tikriausiai mylimiausias vaikų teatras „Raganiukė“ su žymiuoju O. Proislerio personažu Raganiuke. Tam, kad atostogos prie jūros nebūtų nykios, mes atvežame Tau daug spalvingų pramogų!

Kuo šį sezoną teatras džiugins vaikus Palangoje? Nuo birželio mėnesio viešbutyje „Žuvėdra“ (adresu Meilės al. 11) yra rodomas spektaklis „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“. Muzikinis spektaklis pastatytas pagal Alano Aleksanderio Milno kūrybą. Jame netrūksta juoko, gyvenimiškos išminties, įkvėpimo bei atradimų. Pamatykite, kaip Mikei seksis ieškoti dovanos brangiam draugui Nulėpausiui! Šis spektaklis labai tinka vaikams, kurių gimtadieniai vasarą.

Rodymai vyks iki pat rugpjūčio 11 dienos, tad galėsite laisvai prisiderinti prie savo atostogų datos!

Raganiukės teatras ir toliau tęsia interaktyvių spektaklių tradiciją. Vienas jų spektaklis apie „Bjaurųjį ančiuką“ pagal žymiąją H.K. Anderseno pasaką verčiau nepraleisti. Kodėl? Nes jame vaidins ne vien aktoriai, bet ir Tu! Žavi muzika bei kostiumai, kuriuos pasimatuosi ¬– tai gali tapti viena ryškiausių Tavo teatrinių patirčių! Tai legendinis interaktyvus Raganiukės teatro spektaklis žaidimas, kuriame kviečiami vaidinti ir vaikai, drąsiai užlipę ant scenos iš žiūrovų salės. Jiems atskleidžiamos didžiausios teatro paslaptys – vaikai savo akimis gali pamatyti, kaip kuriamas teatras, scenoje pasirodo su teatro kostiumais ir teatriniu grimu. Raganiukės teatro aktoriai skirtingais balsais šmaikščiai įgarsina vaidinančius vaikus. Kartu su aktoriais vaidinantys mažieji įkūnija žymiosios pasakos herojus ir tampa tikromis teatro žvaigždėmis.

„Bjauriojo ančiuko“ premjera vyko birželio 29-ąją 19 val., Palangoje, „Žuvėdroje“. Spektaklį bus galima pamatyti iki rugpjūčio 11 d.

Poilsiaujantys Juodkrantėje taip pat turės progą sudalyvauti šiuose teatro renginiuose! Liepos 17 bei 31 dienomis ten bus rodomas „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, o rugpjūčio 1-ąją „Bjaurusis ančiukas“. Pasirodymų vieta – Juodkrantės salė, L. Rėzos kultūros centras. Pasižymėk minėtas dienas kalendoriuje!

Taip pat šiemet įvedama nauja teatro tradicija. Toje pačioje Palangos „Žuvėdroje“ bus organizuojamos nemokamos vaikų edukacinės programos. Mažieji turės unikalią galimybę pamatyti „Raganiukės“ teatro iniciatyvinės grupės – režisierių R. Urbonavičiūtės, P. Dragūno, aktorės I. Minderienės – kurtų animacinių filmukų. Vienas jų – „Vaiduokliukas“, pagal „Raganiukės“ teatro vardo krikštatėvio, garsaus vokiečių vaikų rašytojo Otfrydo Proislerio knygą „Vaiduokliukas“.

Be to, nemokamai bus galima dalyvauti ir interaktyviuose spektakliuose „Teatro žaidimų skrynelė“. Vaikai bus įtraukiami kartu kurti spektaklį bei mokomi apie moralę, žmogiškumą žaismingais būdais. Apie šią veiklą informacija bus patalpinta jau netrukus!

Bilietus į teatro renginius, konkrečias datas bei išsamesnę informaciją galite rasti: www.raganiuke.lt

 

 • Liepos 17 d.: „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, Juodkrantė, L. Rėzos kultūros centras
 • Liepos 31 d.: „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, Juodkrantė, L. Rėzos kultūros centras
 • Rugpjūčio 1 d.: „Bjaurusis ančiukas“, Juodkrantė, L. Rėzos kultūros centras
 • Iki rugpjūčio 11 d.: „Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis“, Palanga, viešbutis „Žuvėdra“, Meilės al. 11
 • Iki rugpjūčio 11 d.: „Bjaurusis ančiukas“, Palanga, viešbutis „Žuvėdra“, Meilės al. 11

 

Mados ir grožio mugė „Design for life“ su nemokamomis pramogomis

0
Mados ir grožio mugė „Design for life“.

Po Lietuvos miestus keliaujanti, mados kūrėjus suburianti mugė „Design for life“ tradiciškai vasarą aplanko Lietuvos pajūrį – Palangą. Mugėje lankytojai gali ne tik apžiūrėti ir įsigyti kūrėjų gaminių, bet ir papramogauti su savo atžalomis. Visos mugės metu nuo 12 iki 19 val. organizatoriai paruošė nemokamų pramogų.

Pramogos mugės metu:

Nuo 12 iki 19 val. (visos mugės metu): pašokinėti ant pripučiamo batuto.

Nuo 12 iki 15 val.: „Blizgučių stotis“, kurioje animatorius blizgučiais pieš ant veidukų tiek mažiesiems, tiek suaugusiems, darys laikinas tatuiruotes.

Nuo 12 iki 19 val.: mugės dalyvis „Svajonių žaislai“ kvies pūsti burbulus, spalvinti ir kitaip pramogauti.

Susitikimai su kūrėjais

Nemokamo renginio metu lankytojai galės susipažinti su populiarių prekių ženklų atstovais, vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, pabendrauti su dizaineriais, taip pat atrasti prekių asortimentą namams.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Populiarumo priežastys

Pasak renginio organizatorių, jau keletą metų vykstanti mugė sulaukia didelio populiarumo, kadangi žmonės vertina kokybę ir nišinę smulkių gamintojų produkciją.

„Menininkai ir smulkūs gamintojai savo produkciją dažniausiai gali pristatyti tik virtualiai – tinklalapiuose ar socialiniuose tinkluose, kadangi retas turi galimybę įsirengti fizinę parduotuvę. Tad ši mugė – tai erdvė kūrėjams susiburti drauge su bendraminčiais ir pasiekti potencialius pirkėjus gyvai“,- pasakoja „Festivus“ vadovas.

Mugė Palangoje

„Design for Life“ mugė Palangoje vyks Palangos sporto arenoje liepos 6 dieną, nuo 12 iki 19 val.

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos „facebook“: https://www.facebook.com/share/MbSctgL5x9YRzYkd/

Groove Coverage atvyksta į Palangą: pasiruoškite įspūdingam šou

Šią vasarą Palanga sulauks ypatingo svečio – vokiečių šokių ir pop muzikos grupės Groove Coverage. Liepos 27 dieną, Palangos Koncertų salėje, grupė surengs nepamirštamą koncertą, kuris taps vienu iš svarbiausių „Super Show Palanga“ renginių akcentų.

Informacija apie renginį „Super Show Palanga“

Groove Coverage, susikūrusi 2001 metais, yra gerai žinoma dėl savo hitų, tokių kaip „God Is a Girl“, „Moonlight Shadow“ ir „Poison“. Grupę sudaro DJ Novus ir dainininkė Mell, kurių energingi pasirodymai traukia minias gerbėjų visoje Europoje. Šiemet jie jau pasirodė Vokietijoje, Austrijoje, Suomijoje, Estijoje, Vengrijoje ir Lenkijoje, o dabar ruošiasi koncertuoti dar daugiau šalių, įskaitant Lietuvą​​​​.

Groove Coverage. Nuotrauka iš socialinių tinklų.

Palangos Koncertų salė, įsikūrusi miesto širdyje, puikiai tinka tokiam dideliam renginiui. Organizatoriai tikisi, kad koncertas pritrauks tiek vietinius gyventojus, tiek poilsiautojus, kurie atvyks mėgautis Groove Coverage muzikos ritmais. Bilietai į renginį jau parduodami, todėl norintys nepraleisti progos išgirsti gyvai atliekamus hitus turėtų paskubėti juos įsigyti.

Šis koncertas yra puiki galimybė ne tik pasinerti į šokių muzikos ritmus, bet ir pajusti tikrą vasaros nuotaiką prie Baltijos jūros. Groove Coverage pažada įsimintiną vakarą su geriausiais savo kūriniais ir naujais hitais.

Nepraleiskite šios ypatingos progos – liepos 27 dieną susitinkame Palangoje!

 


➡  Pasidalinkite su draugais.


➡  Reklamos galimybės portale


 ➡ Nuomojami apartamentai Palangoje

Mados ir grožio mugė „Design for life“ grįžta į Palangą su NEMOKAMOMIS PRAMOGOMIS

Po Lietuvos miestus keliaujanti, mados kūrėjus suburianti mugė „Design for life“ tradiciškai vasarą aplanko Lietuvos pajūrį – Palangą. Mugėje lankytojai gali ne tik apžiūrėti ir įsigyti kūrėjų gaminių, bet ir papramogauti su savo atžalomis. Visos mugės metu nuo 12 iki 19 val. organizatoriai paruošė nemokamų pramogų.

Mugės metu organizatoriai kviečia pramogauti:
– nuo 12 iki 19 val. (visos mugės metu) pašokinėti ant pripučiamo batuto;

– nuo 12 iki 15 val. užsukti į „Blizgučių stotį“, kurioje animatorius blizgučiais pieš ant veidukų tiek mažiesiems, tiek suaugusiems, darys laikinas tatuiruotes;

– nuo 12 iki 19 val. mugės dalyvis „Svajonių žaislai“  kvies pūsti burbulus, spalvinti ir kitaip pramogauti.

Nemokamo renginio metu lankytojai galės susipažinti su populiarių prekių ženklų atstovais, vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, pabendrauti su dizaineriais, taip pat atrasti prekių asortimentą namams.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Pasak renginio organizatorių, jau keletą metų vykstanti mugė sulaukia didelio populiarumo, kadangi žmonės vertina kokybę ir nišinę smulkių gamintojų produkciją.

„Menininkai ir smulkūs gamintojai savo produkciją dažniausiai gali pristatyti tik virtualiai – tinklalapiuose ar socialiniuose tinkluose, kadangi retas turi galimybę įsirengti fizinę parduotuvę. Tad ši mugė – tai erdvė kūrėjams susiburti drauge su bendraminčiais ir pasiekti potencialius pirkėjus gyvai“,- pasakoja „Festivus“ vadovas.

„Design for Life“ mugė Palangoje vyks Palangos sporto arenoje liepos 6 dieną, nuo 12 iki 19 val.

Renginys nemokamas

Daugiau informacijos „facebook“: https://www.facebook.com/share/MbSctgL5x9YRzYkd/

 

Šventoji kviečia į įspūdingą Joninių šventę pajūryje!

0
Šventoji kviečia švęsti Jonines pajūryje su daugybe pramogų, koncertų ir tradicinių renginių birželio 21-24 dienomis. Nuotrauka iš socialinių tinklų.

Šventoji šią vasarą kviečia visus į nuostabią Joninių šventę, kuri vyks birželio 21-24 dienomis. Šioje ypatingoje šventėje netrūks pramogų, muzikos ir tradicinių renginių. Štai ką galite tikėtis šiais smagiais savaitgalio dienomis:

Programa

Birželio 21-24 d.:

 • Tautodailininkų ir amatininkų JOMARKAS: Šventosios Jūros gatvėje veiks mugė, kurioje daugiau nei 130 tautodailės, paveldo ir išskirtinių produktų kūrėjai kvies susipažinti su savo gaminiais.

Birželio 22 d. (šeštadienis):

 • 11 val.: Palangos sporto centro 2×2 krepšinio lygos II etapas (Šventosios pagrindinės mokyklos stadionas).
 • 13-16 val.: Šeimų zona prie jūros (paplūdimyje prie skulptūros „Žvejo dukros“).
 • 20-22 val.: 70‘s-90‘s hitai su DJ Vladas (Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4).

Birželio 23 d. (sekmadienis):

 • 9 val.: Ilgiausios metuose dienos pasitikimo mankšta (paplūdimyje prie skulptūros „Žvejo dukros“).
 • 13-16 val.: Šeimų zona prie jūros.
 • 15 val.: Pynimai iš pievų (Jūros g. 1).
 • 15-19 val.: Babilono sodo arbatos ritualai (Jūros g. 11).
 • 22 val.: Misterija „Saulės palyda“ kartu su Argentinos lietuviais (Šventosios upės žiotys, prie senojo molo).
 • 23 val.: Ieškok paparčio žiedo (Prieplaukos g. 18).

Birželio 24 d. (pirmadienis):

 • 10-12 val.: Aktyvios pramogos (paplūdimyje prie skulptūros „Žvejo dukros“).
 • 12 val.: Jonų registracija (Jūros g. 1).
 • 18.30 val.: Argentinos lietuvių draugijos „Nemunas“ pasirodymas (Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4).
 • 19 val.: Jonų sveikinimai (Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4).
 • 20 val.: Šėlionės su muzikos grupe „Hiperband“ (Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4).

Paplūdimio dūzgės

 • Birželio 22 d. 12.30 val.: „Joninių beach party“ (Shark slide terasa, Jūros g. 28a). Dalyvauja: DJ Jovani ir DJ Tommie.
 • Birželio 23 d. 13 val.: Joninės su „Flaxen beats“ (Shark slide terasa, Jūros g. 28a).

Aktyvios pramogos mažiems ir dideliems

Ilgąjį šventinį savaitgalį rytus pradėsime prie jūros, kur Šventosios gyventojų ir svečių lauks aktyvios pramogos, mankštos ir grupinės maudynės Baltijos jūroje. Sekmadienį paplūdimyje prie „Žvejo dukrų“ kartu su „Kopa Gym“ treneriais darysime rytinę mankštą, po kurios visi išsimaudysime jūroje. Pirmadienį šeimas su vaikais kviesime į paplūdimio aktyviąją zoną, kur vyks įvairios varžybos ir estafetės. Vyresnius vaikus ir jų tėvelius treneris Andrius Šlušnys mokys tinklinio subtilybių.

Saulės palyda su Argentinos lietuviais

Birželio 23 d., sekmadienį, nuo 15 val. Argentinos lietuvių kolektyvas „Nemunas“ kartu su Palangos kultūros centro kolektyvais „Mėguva“, „Guboja“, „Bočiais“ ir „Banguoliu“ pins tradicinius Joninių vainikus. Vakare šventės dalyviai patrauks prie Šventosios upės žiočių, kur kartu su Argentinos lietuviais palydėsime saulę ir ieškosime paparčio žiedo.

Joninių uždarymas

Pirmadienį, birželio 24 d., Šventoji atsibus pasikeitusi. Vidurdienį kviesime registruotis Jonus ir Janinas, vakare, pėsčiųjų aikštėje ant scenos, jie bus pasveikinti ir priims tradicinį Joninių ąžuolo vainiką. Argentinos lietuvių draugija „Nemunas“ dovanos išskirtinį lietuviškų šokių, Argentinos folkloro šokių ir tango šokių pasirodymą. Joninių šventę užbaigs linksmos šėlionės kartu su „Hiperband“ grupe, kur skambės legendinės dainos „Aš dar dainuosiu”, „Pamiršk mane”, „Laužai“ ir kiti hitai.

Nepraleiskite šios stebuklingos šventės ir atvykite pasimėgauti Joninėmis Šventojoje! Daugiau informacijos rasite svetainėje www.palangoskultura.lt.

Vasara Palangoje: Koncertai muzikiniame bare VILA GRAŽINA

0
Muzikinis baras „VILA GRAŽINA“, J. Basanavičiaus g. 32. Nuotrauka iš socialinių tinklų.

Šią vasarą Palanga kviečia muzikos mėgėjus į įspūdingus koncertus, vyksiančius muzikiniame bare „VILA GRAŽINA“, įsikūrusiame J. Basanavičiaus g. 32. Populiarūs Lietuvos atlikėjai ir grupės užtikrins nepakartojamą pramogų sezoną pajūryje. Štai koncertų grafikas, sugrupuotas pagal atlikėjus:

Ruslanas Kirilkinas:

Ruslanas Kirilkinas, puikiai žinomas dėl savo išskirtinio balso ir charizmos, šią vasarą koncertuos šiose datose:

 • Liepos 8, 15, 22, 27 d.
 • Rugpjūčio 5, 12, 19, 26 d.
 • Rugsėjo 6 d.

Rytis Cicinas:

Vienas populiariausių Lietuvos estrados atlikėjų, Rytis Cicinas, pasirodys:

 • Birželio 29 d.
 • Liepos 13 d.
 • Rugpjūčio 17, 24 d.

Ovidijus Vyšniauskas:

Legendinis dainininkas Ovidijus Vyšniauskas kvies pasinerti į melodingą muziką šiais vakarais:

 • Birželio 23, 24 d.
 • Liepos 26 d.
 • Rugpjūčio 10, 16, 23 d.

Mino:

Charizmatiškasis Mino linksmins klausytojus:

 • Birželio 28 d.
 • Liepos 11, 18, 28 d.

Rondo:

Grupė „Rondo“, mėgstama už energingus pasirodymus, koncertuos:

 • Birželio 30 d.
 • Liepos 7, 14, 21, 28 d.
 • Rugpjūčio 4, 11, 18, 25 d.

Marius Jampolskis ir Irūna:

Šarmingasis duetas Marius Jampolskis ir Irūna padovanos nepamirštamus vakarus:

 • Birželio 26 d.
 • Liepos 5, 10, 19, 24 d.
 • Rugpjūčio 7, 14, 21 d.

Grupė 2:

Jaunatviška ir energinga „Grupė 2“ koncertuos:

 • Birželio 11, 17, 25 d.
 • Liepos 2, 23, 30 d.
 • Rugpjūčio 6, 12, 20, 29 d.
 • Rugsėjo 11 d.

Bernužėliai:

Nuotaikingieji „Bernužėliai“ pasirodys:

 • Liepos 10, 15, 22, 29 d.
 • Rugpjūčio 5, 12, 19, 26 d.
 • Rugsėjo 1 d.

Costa:

„Costa“ vienintelis koncertas šią vasarą:

 • Liepos 27 d.

Lietuvaitės:

Merginų grupė „Lietuvaitės“ džiugins savo gerbėjus:

 • Rugpjūčio 3 d.

Sandra ir Viktoras:

Sandra ir Viktoras kviečia į savo koncertus:

 • Birželio 21, 29 d.
 • Liepos 4, 12, 25 d.
 • Rugpjūčio 1, 26 d.
 • Rugsėjo 7, 8 d.

Patruliai:

Linksmi ir energingi „Patruliai“ koncertuos:

 • Liepos 13, 20 d.
 • Rugpjūčio 17, 31 d.
 • Rugsėjo 13 d.

Lietuvaičiai:

Grupė „Lietuvaičiai“ džiugins savo gerbėjus šiais vakarais:

 • Liepos 12, 24 d.
 • Rugpjūčio 9, 17, 31 d.
 • Rugsėjo 13, 27 d.

Palanga šią vasarą taps tikru muzikos ir pramogų centru. Nepraleiskite progos apsilankyti „VILA GRAŽINA“ muzikiniame bare ir mėgautis puikiais koncertais!

niame bare ir mėgautis puikiais koncertais!

ORAI: Sekmadienį trumpi lietūs, perkūnija, 22–27 laipsniai šilumos

0

Šiandien yra ypatinga diena – Tėčio diena! Nepamirškime pasveikinti savo tėčius, padėkoti jiems už visą rūpestį ir globą.

Kalbant apie orus, ši sekmadienio diena žada nemažai nuotykių. Daug kur numatomi trumpi lietūs, galima ir perkūnija. Kai kur lis smarkiai, galbūt net kris kruša. Vėjas bus besikeičiančios krypties, 5–10 m/s, o per perkūniją kai kur gūsiai sieks 15–18 m/s. Tačiau temperatūra maloniai šildys, laikysis tarp 22–27 laipsnių. Tad pasiimkite skėtį, bet nepamirškite ir saulės akinių!

Sekmadienio orai labai tinkami praleisti laiką su tėčiu. Nuotrauka iš socialinių tinklų.

Pirmadienio naktį vietomis, dieną daugelyje rajonų numatomi trumpi lietūs, dieną kai kur smarkūs. Naktį vietomis, dieną daug kur griaudės perkūnija. Naktį vietomis rūkas. Vėjas daugiausia vakarų, naktį 4–9 m/s, dieną 6–11 m/s, dieną per perkūniją kai kur gūsiai 15 m/s. Temperatūra naktį 11–16, dieną 21–26, pajūryje 18–20 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį kai kur trumpai palis, dieną lietaus tikimybė nedidelė. Vėjas daugiausia vakarų, 7–12 m/s. Temperatūra naktį 11–16, dieną 21–26, pajūryje 18–20 laipsnių šilumos.

Hidrologinė situacija

Gegužės 31 d. šalyje stebimas vandens lygio svyravimas, vietomis, iki 16 cm per parą. Panašus svyravimas išliks ir toliau.

Vandens temperatūra upėse – 18–25, ežeruose – 17–23, Kuršių mariose – 20–21, Baltijos jūroje – 12–13 laipsnių šilumos.