Muziejų naktį Palangoje išskirtinai pamatysite retus eksponatus visiškai nemokamai

Gegužės 18 d., šeštadienio vakarą, nuo 20 iki 23 val., Palangos gintaro muziejus kviečia lankytojus į ypatingą vakarinį renginį, kuris įvyks Europos muziejų nakties metu. Tai puiki proga ne tik susipažinti su muziejaus eksponatais esant neįprastai vakarinei atmosferai, bet ir patirti kultūrinį įkvėpimą.

Lankytojai turės galimybę iš arčiau pažvelgti į įspūdingus gintaro dirbinius, kurie atskleidžia ne tik meninę meistrystę, bet ir senąją Baltijos regiono istoriją. Vienas iš renginio akcentų – gintarmedžių miško pažinimo turas, kuris suteiks galimybę išgirsti ir pamatyti, kaip senovėje buvo vertinamas ir naudojamas gintaras.

Be to, lankytojai galės susipažinti su grafų Tiškevičių gyvenimu, „pavartyti“ šeimos nuotraukų albumą, projekuojamą ant sienos, bei išbandyti amuleto kūrimo dirbtuves remiantis senovės ornamentika. Tai ne tik mokomoji, bet ir asmeniškai prasminga patirtis.

Renginio metu taip pat vyks muzikos grupės „Gyvos šventovės“ audiovizualinis performansas „Smėlynų dvasios“, kuris neabejotinai paliks stiprų įspūdį. Performansas sukurs ypatingą atmosferą, jungiantį senąsias tradicijas su šiuolaikinėmis technologijomis.

Palangos gintaro muziejus šią naktį taps ne tik kultūros, bet ir bendruomeniškumo centru, suvienijančiu žmones per bendrą susižavėjimą istorija ir menu. Tai puiki proga patirti muziejų iš naujos, nekasdieniškos perspektyvos. Nepraleiskite šanso išgyventi unikalią kultūrinę patirtį – visiškai nemokamai!

Daugiau informacijos rasite čia.