Naujas realybės šou išbando astrologijos galimybes: ar žvaigždės padės vienišiams atrasti savo tikrąją meilę?

0
4608

Vieni savo tikrosios meilės ieško pažinčių programėlėse, kiti – klube, o dar kiti – naujame realybės šou „Užrašyta žvaigždėse“. Dvylika vienišų projekto dalyvių viloje Graikijoje taps šešiomis tobulomis poromis, kurių bendrą ateitį išpranašavo žvaigždės – ar jos nemeluos ir projekto dalyviai net realybės šou pasibaigus išliks kartu?

Dvylika vienišų merginų ir vaikinų vieną vasaros mėnesį praleido ieškodami savo tikrosios meilės, kurią jiems išpranašavo žvaigždės ir žinomi pasaulio astrologai. Taip išbandytos astrologijos galimybės ir bandyta išsiaiškinti, ar gimimo datoje slypi atsakymas, kaip rasti tikrąją meilę.

Naujasis realybės šou „Užrašyta žvaigždėse“ jau prieinamas Lietuvos žiūrovams išskirtinai „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją.

Viską nulemia žvaigždės

Į ant Viduržemio jūros kranto esančią vilą atvykstantys šou dalyviai yra pasiryžę Graikijoje atrasti savo tikrąją meilę, tačiau nežino, kad jų ateitį ir romantiškus jausmus nulems būtent žvaigždės. Tai dvylikai pažinčių programėlėmis ir ankstesniais santykiais nusivylusių šou dalyvių bus staigmena „iš giedro dangaus“.

Remiantis tuo, ką apie kiekvieną iš dalyvių sako jų gimimo metu danguje spindėjusios žvaigždės ir astrologiniai ženklai, realybės šou suburtos šešios tobulos poros. Viso projekto metu dalyviai negalės keisti savo partnerio ar partnerės, nebent tai leis prie projekto prisijungę trys žinomi astrologai.

Tai – asmeninė garsenybių astrologė Michele Knight, „QueerCosmos“ įkūrėjas Colin Bedell ir santykių astrologė Francesca Oddie. Būtent nuo astrologų įžvalgų priklausys, kurie du realybės šou dalyviai drauge praleis ne tik karštą vasarą, bet ir visą gyvenimą.

Dvylika meilės ieškančių vienišių

Siekiant išbandyti naujai suburtų porų tvirtumą, realybės šou vedėja Clara Amfo žada daugybę intriguojančių ir labai atvirų užduočių įsimylėjėliams. Pavyzdžiui, projekto metu jie turės atskleisti savo požiūrį ne tik į karjerą ar šeimos kūrimą, bet ir nuotykius lovoje.

Ji atskleidžia, kad tarp dalyvių yra tiek astrologijos entuziastų, tiek skeptikų, kurie griežtai netiki žvaigždžių jiems paskirtu likimu. Ar pavyks dvylikai skirtingų zodiako ženklų atstovaujantiems vienišiams – penkioms merginoms ir septyniems vaikinams – pakeisti savo nuomonę?

Tarp dvylikos projekto „Užrašyta žvaigždėse“ dalyvių – ir olimpietis bobslėjininkas, aktorė, plius dydžio modelis, „TikTok“ šefas, jogos instruktorius, tatuiruočių salono administratorė bei statybų meistrai. Kurie du taps vienas kito partneriais, „discovery+“ prenumeratoriai gali sužinoti jau dabar.

Rytis Gerlikas