Palangos arenoje vyks Baltijos šalių moterų krepšinio lygos finalas

0
166

Svarbiausias „BioSil-WBBL“ 2023-2024 metų sezono renginys – finalo ketvertas – kovo 29-30 dienomis vyks Palangos arenoje, o finalo rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per TV6.

„BioSil-WBBL“ direktorius Alvydas Jocys sako, kad lemiamų kovų vietos pasirinkimas buvo natūralus.

„Šį sezoną itin sėkmingai rungtyniauja abi Klaipėdos komandos („Neptūnas-Amberton“ ir LCC Tarptautinis Universitetas), joms tikriausiai dar reikės įveikti ketvirtfinalio barjerą, bet yra didelė tikimybė, kad abi ekipos pateks į finalo ketvertą. Uostamiesčio derbis šį sezoną yra ypatingas įvykis, kartą jis pritraukė net per 900 žiūrovų, tad Palangos pasirinkimas finalo ketvertui buvo gana natūralus, – aiškino A. Jocys. – Tikriausiai finalo ketverte matysime ir titulą ginančią „TTT-Riga“ su Gabija Meškonyte, kuri šį sezoną šluoja nuo savo kelio visas varžovas FIBA Europos taurės turnyre (iki šiol laimėjo visas žaistas rungtynes ir pateko į ketvirtfinalį). Neabejoju, kad žiūrovai išvys atkaklias labai aukšto lygio krepšinio kovas, o mes padarysime viską, kad sportinę dalį papildytų ir renginį didele švente paverstų papildoma pramoginė dalis. Kviečiu visus pasižymėti kovo 29-30 dienas savo kalendoriuose ir apsilankyti Palangoje.“

Jau patvirtinta, kad „BioSil-WBBL“ finalą tiesiogiai transliuos TV6.

Istorinę pergalę iškovojusi Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“, tapusi „SMART WAY Karalienės taurės“ čempionėmis, ruošiasi iššūkiui BioSil-WBBL finale. Nuotrauka S. Čirbos.

„Lyga stiprėja ir tikrai turi ką pasiūlyti krepšinio gerbėjams. Didžiuojamės draugyste su TV6 televizijos kanalu, kuris šiemet tiesiogiai transliuos ir Lietuvos „SMART WAY Karalienės taurės“ finalą“, – sakė A. Jocys.

„BioSil-WBBL“ čempionate pagal surinktus taškus šiuo metu pirmauja „Neptūnas-Amberton“ (16-3) ir LCC Tarptautinis Universitetas (15-3). Laipteliu žemiau žengia visas 14 rungtynių laimėjusi „TTT-Riga“, už jos nugaros – Vilniaus „Kibirkštis“ (13-5) ir „Šiauliai-Vilmers“ (12-7).

Reguliariajame sezone pirmąją vietą užėmusi komanda iš karto pelnys kelialapį į finalo ketvertą, o 2-7 pozicijas užėmusios ekipos kovos ketvirtfinalyje.

Žiūrovai laukiami palaikyti mėgstamas komandas, o norintys apsigyventi galimybę gali rasti ir čia.