Šeštadienį vyks tradicinis bėgimas į „Europos“ dangoraižį

0
228

Gegužės 20 dieną, šeštadienį, bėgimo sporto aistruoliai, mėgėjai ir profesionalai varžysis legendiniame bėgime į „Europos“ dangoraižį. Renginio metu paaiškės greičiausiai laiptais į 31-ą pastato aukštą užbėgę dalyviai.

Bėgti į aukščiausią Baltijos šalyse dangoraižį jau užsiregistravo apie 400 dalyvių. Vienintelis keliamas reikalavimas jiems – trasą įveikti ne lėčiau nei per 10 minučių. Ankstesnių metų rezultatai rodo, kad norintys pretenduoti į prizinius pasiekimus, pastato viršų turėtų pasiekti per 3–4 minutes.

Aštuntą kartą vyksiantį bėgimą organizuoja nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ ir „Lietuvos bėgimo taurės“ komanda.

Per renginį „Europos“ aikštėje bus įrengta pramogų ir poilsio zona. Joje bėgimo dalyvių ir žiūrovų lauks nuotaikinga muzika, laisvalaikio erdvė, renginio partnerių ir draugų pramogos. Vaikų zonoje su mažaisiais renginio dalyviais pramogaus profesionalūs animatoriai. Taip pat aikštėje bus įrengti lauko ekranai, kuriuose bus galima stebėti bėgikų rezultatus.

Bėgimo į 148 m aukščio „Europos“ dangoraižį rekordai pasiekti dar 2007 metais. Moterų rekordas priklauso olimpinei prizininkei penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei – 3 min. 28,6 sek. Vyrų rekordas Vitalijui Gorlukovičiui – 2 min. 55,6 sek.

Pernai vyrų grupėje triumfavo triatlonininkas Jaunius Strazdas, finišavęs per 3 min. 09 sek. Moterų grupėje greičiausia buvo lengvaatletė Monika Elenska, trasą įveikusi per 4 min. 02 sek.

Užsiregistruoti į legendinį bėgimą, suteikiantį galimybę išbandyti jėgas, parungtyniauti ir pabendrauti su bendraminčiais, galima iki gegužės 18 d. renginio svetainėje www.begimasieuropa.lt.

Renginys prasidės šeštadienį 10 val. Moterų superfinalas numatomas 13:45 val., vyrų – 14 val. Apdovanojimų ceremonija įvyks 14:30 val., greičiausi bėgikai bus apdovanojami piniginiais prizais.

Registruotis galite ir čia: https://www.begimasieuropa.lt